Jerzy Zięba w Radzie Medycznej

Jerzy Zięba: Ludzie DOMAGAJĄ się mojej obecności w Nowej Radzie Medycznej! [WIDEO]

przez | 26 stycznia 2022

Po rozpadzie Rady Medycznej rząd postanowił stworzyć nową grupę osób, która przejęłaby jej obowiązki. Tym razem mają w niej być także osoby nie tylko związane ze środowiskiem medycznym, także takie bez formalnego wykształcenia medycznego. W związku z tym padła propozycja, by w tej Radzie pojawił się Jerzy Zięba.

Nowa Rada Medyczna

Pomyślałem: dlaczego nie – mówi sam zainteresowany. Ludzie zaczęli masowo pisać listy wspomagające na adres kancelarii premiera, że ja tam powinienem się w tej Radzie Medycznej znaleźć. Jestem dziennikarzem w Polsce, absolutnie od nikogo niezależnym, który zajmuję się ta tematyką od wielu lat. Jeżeli chodzi o osoby, które nie są medycznie wykształcone to ja dysponuję ogromną wiedzą na ten temat.

źródło: BanBye, Niezależna Telewizja

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 111

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz

Pan Zięba chciałoby posadkę w radzie medycznej, bo wtedy mogłoby już oficjalnie kręcić lody na naiwnych i to z poparciem rządu. No i ciepła posadzka, a tak to jest zależny od swoich psychofanow.

Albert

Przypominam Mateuszowi towarzyszowi piso wskiemu ze niejaki Niedzielski jest EKONOMISTĄ, za to szczeka dokładnie to co mu kazą bigfarma, a przez nia globalisci

Wojciech

Miłego oglądania https://youtu.be/3qk8Ey1caog

do J. Zięby

jeszcze bym do rady medycznej dał profesorow z portalu pt. http://www.experientia.wroclaw.pl , który od poczatku pLandemii ukazuje prawdę. Tam jest tez mnóstwo o J. Ziebie, ale w jaki naukowy sposób.

Robert

Tylko Profesor Andrzej Frydrychowski! Jerzy Zięba niech zajmie się dalej handlem i wykładami, to copywriter i to bardzo dobry! Ziębę dodatkowo nigdy ten system nie uzna. To tak jakby Biedronia wcisnąć jako wykładowcę do uczelni Ojca Rydzyka.

Ania

nieprawda, poczytaj na temat Zięby na http://www.experientia.wroclaw.pl

Witold

Dzień dobry. Trochę pokory panie Zięba .Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.Myśle , że są inne osoby z wykształceniem lekarskim , które powinny trafić do rady. Wystarczy ,że mamy ministra zdrowia ekonomistę i to jest już nasza tragedia. Niech Pan działa w tym zakresie w którym Pan działa. Pozdrawiam i życzę prawdy, zdrowia i wolności.

Ania

Witold, nie masz racji. Wyksztalcenie lekarskie nie musi byc decydujace. Właściwie to rozpoznanie fałszerstwa całej narracji (rzad, posłowie, TVP, TVN) kowidomanii nie wymaga 1. wiedzy lekarskiej w sensie dyplomu Akademii Medycznej, wirusologicznej w sensie pracownika z laboratorium wirusowego. Owszem to wystarczy, o ile nie ma się chorej woli. Nic nie pomoże wiedza, jeśli się nie ma woli. To nie wystarczy przy chorobie woli.

2. To (studia z medycyny) wystarczy, ale nie jest konieczne. 2a) Można być samoukiem w medycynie i inżynierem. Co więcej, 2b) można nie mieć ani wiedzy lekarskiej w sensie (1), ani w sensie (2), ale wystarczy mieć tę ludzką nadzwyczajną inteligencję, która pozwalała rozpoznać całe oszustwo od lutego 2020. Ponadto 3. istnieją osoby, które całą prawdę odkryły w lutym 2020 posługując się humanistyką, która i uściślałaby nauki ścisłe (typ Leibniza). Źrodlo: http://www.experientia.wroclaw.pl

Elwira

Panie Jerzy nie jest Pan lekarzem z wyksztalcenia, ale ma pan spora wiedze medyczna(chyle czolo). Niedzielski tez nie jest lekarzem a ekonomista. Miedzy wami jest taka roznica ze tamten sukinsyn za pieniadze globalistow stara sie szkodzic Polakom, Pan z kolei stara sie za wszelka cene pomoc. Tacy ludzie jak Pan czy dr Halat, Bodnar, Rubas (mlody czlowiek ale wierny przysiedze Hipokratesa) i podobni – bo jest Was sporo, na pewno powinni byc w radzie medycznej z tym ze dr Halat z racji wyksztalcenia i podejscia powinien byc ministrem zdrowia RP.

Reszta jak kreatury w stylu Horbana – powinni byc w trybie natychmiastowym pozbawieni prawa wykonywania zawodu. Niech ich big farma utrzymuje.Lub lepiej za ich „osiagniecia” powinni oczekiwac w aresztach na proces przed trybunalem,, do badania zbrodni przeciw ludkosci, bo to sie szykuje (patrz temat „norymberga 2.0)

Ania

Zięba powinien być w radzie. wyjaśnia to portal o kt wspomniałam.

Mariusz

i BARDZO DOBRZE!!! Ja też się domagam!!!

Stefan

Dr Halat na ministra zdrowia !!!!

Edward

A kaczor z Morawieckim i Duda na zeslanie

Basstek

Szybciutko by p Zięba zmienił zdanie/stronę gadał by to co z góry nazucone…

Erwin

Zieba przynajmniej S T A R A sie pomoc ludziom a N I E szkodzic. A to juz wielka roznica.

Anna

Ja też bardzo bym chciała aby pan Zięba był w radzie, bardzo

Jan

Też kiedyś słuchałem trochę Zięby i zaczynałem się nim fascynować. Ale jak posłuchać go więcej, to okazuje się szarlatanem i często sobie przeczy.

Iza

Mam podobne zdanie i doświadczenia.

Stefan

Niedzielski jako ekonomista ma wiedze medyczna jak zakonnica o pracy w burdelu.

Mariusz

oj… zakonnica ma niejednokrotnie większe…

Stefan

Bywa i tak…. Ale Niedzielskiemu nie zaufal bym nawet w zalozeniu prostego opatrunku. Jego wiedza medyczna z grubsza jest podobna do wiedzy kaczora nt pisania programow komputerowych.

Sławomir

Kapitalny człowiek znajscy temat medyczny i posiada wiedze na temat wirusów