Berkowicz i Dziambor

Konrad Berkowicz, Dziambor: Należy się przeciwstawić SEGREGACJI sanitarnej i PRZYMUSOWI kłucia! [WIDEO]

przez | 17 lipca 2021

Ciekawa rozmowa z posłami Konfederacji, Konradem Berkowiczem oraz Arturem Dziamborem na wiele ważnych i jakże aktualnych tematów z punktu widzenia każdego Polska oraz Polski. Według posła Berkowicza warto spotykać się w wakacje z Polakami, gdyż te spotkania dają przede wszystkim nadzieję, że są jeszcze Polacy, którzy potrafią samodzielnie myśleć. Jednak nie ma ich niestety zbyt wiele. Tajemnicą Poliszynela jest to, że media meanstreamowe nie sprzyjają Konfederacji, dlatego warto przekonywać młode osoby do swoich racji. Te zaś będą przekonywać swoje rodziny oraz znajomych. Młode osoby często pytają członków partii Konfederacja: „Kiedy będzie dobrze?”.

Zastanówmy się jednak, jak to jest z pandemią koronawirusa. Ze słów wypowiedzianych przez Konrada Berkowicza wynika, że wszystkie partie w Sejmie RP oprócz Konfederacji są za przymusem szczepień. Boją się go wprowadzić, gdyż może to spotkać się z ogromnym niezadowoleniem wielu Polaków. Wobec tego aspekt ma wymiar polityczny i duże partie nie chcą ryzykować utraty wyborców.

Artur Dziambor oraz Konrad Berkowicz mówią stanowczo: „NIE dla segregacji sanitarnej oraz przymusu szczepień!”. Konfederacja opowiada się za pełną dobrowolnością szczepień. Mamy do czynienia z pewnym szantażem. Otóż na przykład wojskowym mówi się, że jeżeli się nie zaszczepią, to nie będą mogli liczyć na awans. Czy to już nie jest pewnego rodzaju obłęd?

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *