Konrad Berkowicz Nowy Wał

Konrad Berkowicz: Mamy TOTALITARNĄ władzę, która chce stworzyć TOTALITARNY system. NOWY WAŁ dotknie nas wszystkich! [WIDEO]

przez | 1 października 2021

Czy zmierzamy już w kierunku totalitaryzmu? Prawo i Sprawiedliwość szykuje dla nas ogromne zmiany systemu podatkowego i nie tylko, które dotkną wielu Polaków oraz będą mieć istotny wpływ, niekoniecznie lepszy, dla polskich firm. Niestety partia rządząca nie przestaje nas zaskakiwać. Jest źle, a w przyszłości może być jeszcze gorzej. Tak to niestety wygląda w rzeczywistości. Dokąd zatem zmierza Polska? O tym wszystkim mówi polityk Konfederacji, Konrad Berkowicz.

– Obecnie władza rządowa dąży do coraz większej kontroli nad obywatelami. Chce znać każdy ruch i każdą decyzję obywatela, dlatego dąży do tego, żeby zlikwidować gotówkę tak, żeby każdy musiał się rozliczać poprzez system bankowy, gdzie każdy ruch będzie rejestrowany. Do tej pory teza, że państwa chcą zlikwidować gotówkę, to była oczywiście chora teoria spiskowa. Tymczasem od jakiegoś czasu władza państwowa prowadzi już oficjalnie promocję Polski bezgotówkowej, a dziś w ramach „Polskiego Ładu”, trafnie nazywanego przez Polaków „Polskim Wałem”, mamy już materialne efekty – zauważa poseł Konfederacji Konrad Berkowicz.

– Istotne ograniczenia w obrocie gotówką mają być tak daleko idące, że po przegłosowaniu tej ustawy zwykły obywatel, zwykły Kowalski nie będzie mógł kupić za gotówkę od przedsiębiorcy na przykład samochodu używanego za kwotę powyżej 20 tysięcy złotych. Jeden przedsiębiorca nie będzie mógł od drugiego przedsiębiorcy nie będzie mógł kupić nic za gotówkę powyżej 8 tysięcy złotych. To jest oczywiste zmierzanie w kierunku praktyk totalitarnych – dodaje Konrad Berkowicz.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Konrad Berkowicz: Mamy TOTALITARNĄ władzę, która chce stworzyć TOTALITARNY system. NOWY WAŁ dotknie nas wszystkich! [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *