Konrad Berkowicz o

Konrad Berkowicz w Polsacie przedstawia NIEWYGODNE FAKTY dot. tzw. pandemii CV19! [WIDEO]

przez | 31 października 2021

– Mnie kompletnie nie dziwi, że w sytuacji, w której rząd czy wielu przedstawicieli, polityków zachęca do wprowadzenia oficjalnego obowiązku szczepień na Covid. Rząd ten de facto wprowadził taki przymus. Oczywiście można to nazywać „zachętami”, wtedy można też powiedzieć, że podatki w Polsce są dobrowolne. Ale chciałbym dokończyć. Możemy dostrzec, o co mi chodzi. Podatki także w takim razie są dobrowolne, gdyż po prostu płacą je ci, którzy mają przywilej przebywania poza więzieniem – mówi Konrad Berkowicz z Konfederacji.

– Jeżeli obywatele, którzy się nie zaszczepią mają utrudnione życie na każdym kroku i mają tracić przywileje, które mają osoby zaszczepione, to jest to oczywiście dyskryminacja i forma przymusu, nacisku. To jest chyba oczywiste – dodaje polityk Konfederacji.

– Natomiast nie jest to jeszcze oficjalnie obowiązek dzięki temu, że ludzie stawiają opór. A przypomnę, że ta szczepionka jest nieporównywalna do żadnej innej szczepionki stosowanej w Polsce. Można ją tylko porównać do szczepionki na świńską grypę, za którą teraz Niemcy i Francja wypłacają milionowe odszkodowania głównie dzieciom – zwraca uwagę na problem ze szczepionkami Konrad Berkowicz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aroni

Dobrze Pan walczył bo udało się przekazać to co mmił Pan do powiedzenia w tej ustawie dziennikarskiej.

asesor

ten redaktor to zero kultury prawda chyba go przerosła

Estres

Ku*asizm medialny😁brawo Panie Berowicz ma Pan mój głos!

lol

Niemal nie ma już prawdziwych dziennikarzy.
Większość to presstytutki, chorągiewki, bio-stojaki do mikrofonu.

Flatearth

cóż za popierd… redaktor 🙂