Bosak Unia Europejska

Krzysztof Bosak: Eurokraci BLOKUJĄ pieniądze dla Polski, WZYWAM do odrzucenia DYKTATU Brukseli! [WIDEO]

przez | 3 września 2021

Konferencja prasowa Konfederacji, w czasie której komentarza na temat wstrzymania wypłat przez Unię Europejską ogromnych środków dla Polski udziela Krzysztof Bosak. Komisarz do spraw gospodarczych Unii Europejskiej powiedział, że wstrzymuje wypłatę 57 miliardów euro dla Polski, gdyż ma obawy o niezależność sądów oraz wolność mediów. Jaka jest prawda? Otóż prawda jest taka, że rząd Polski zgodził się na nowe unijne podatki oraz na powiązanie funduszy unijnych z praworządnością. Prawo i Sprawiedliwość, w maju tego roku, ratyfikowało cały Fundusz Odbudowy jeszcze bardziej zgadzając się na decyzję Unii Europejskiej. Dzisiaj jesteśmy szantażowani przez Unię.

Krzysztof Bosak mówi wprost o wypowiedzi komisarza Unii Europejskiej o wstrzymaniu środków unijnych dla Polski. Nie jest to wypowiedź prywatna ani przypadkowa. Trwają naciski Unii na państwo polskie. Mamy do czynienia z dyktatem. Chodzi o wydzielanie Polsce środków unijnych. Mamy do czynienia ze skandalem. Unia Europejska chce nas oszukać i musimy jasno to stwierdzić.

Bosak mówi o mechanizmie posłuszeństwa za pieniądze. Eurokraci chcą narzucić swoją wolę Polsce. Prawo w Polsce jest ponad prawem unijnym i musimy mieć tego świadomość. Krzysztof Bosak broni interesu Polski. Oczywiście te pieniądze będą Polsce przekazane. Jednak nastąpi to po deklaracjach ustępstw polskiego rządu w różnych sprawach.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *