Krzysztof Bosak o szczepionkach

Krzysztof Bosak: Jesteśmy OKŁAMYWANI przez RZĄD, który nami MANIPULUJE! Żądamy prawdziwych oraz rzetelnych informacji ws. szczepień od instytucji rządowych! [WIDEO]

przez | 29 września 2021

Krzysztof Bosak z Konfederacji porusza niezwykle ważne kwestie odnośnie szczepionek oraz szczepień w Polsce. Niestety władza oraz telewizja nie mówią nam prawdy. Codziennie jesteśmy okłamywani, gdyż jest to na rękę politykom partii rządzącej. Krzysztof Bosak nie zgadza się z oficjalną narracją na temat mówienia rzeczy o szczepionkach i szczepieniach.

– Szanowni państwo. Naszą misją jest przekazywać informacje, które uważamy, że dla społeczeństwa są znaczące. Tego samego oczekujemy od rządu. Wnioski każdy powinien wyciągnąć sam. Informacje, które przekazujemy, nie mają na celu podejmować za obywateli decyzji, czy się szczepić, czy też się nie szczepić. Protestujemy przeciwko temu, żeby nie manipulowano społeczeństwem oraz nie podawano szczątkowych informacji – zauważa poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

– Mamy ogromny deficyt informacji zarówno w społeczeństwie, jak i po stronie rządowej. Polskie państwo, wedle naszej wiedzy, nie prowadzi żadnych niezależnych badań. Co więcej, nawet nie broni się przed zbieraniem informacji. Organizacja, która w tej chwili zbiera informacje o negatywnych aspektach szczepionek, zbiera je tak efektywnie, że wynikałoby z tego, że w Polsce jest ich wielokrotnie mniej – ocenia sytuację w Polsce na temat szczepień i szczepionek Krzysztof Bosak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments