Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak: Konfederacja mówi „NIE!” Unii Europejskiej, która narzuca nam SWOJE PRAWO. Nie jesteśmy suwerennym krajem [WIDEO]

przez | 4 sierpnia 2021

Na konferencji prasowej Konfederacji wypowiada się Krzysztof Bosak, który mówi o praworządności w Polsce. Problemy nie dotyczą wyłącznie okresu rządów Prawa i Sprawiedliwości, lecz także rządów poprzedniej władzy, czyli koalicji PO-PSL, kiedy to premierem był Donald Tuska, a następnie Ewa Kopacz.

Sprawa jest poważna, gdyż Unia Europejska narzuca nam dosyć często swoje prawo oraz swoje stanowisko. Niestety nie jest ono korzystne dla Polski i Polaków. Oczywiście te naciski nasiliły się w czasie rządów Zjednoczonej Prawicy, gdyż to ugrupowanie nie cieszy się dobrą opinią oraz popularnością w kręgach unijnych. Bosak merytorycznie wyjaśnia tak zwanych „euroekspertów” w kwestiach związanych z prawem oraz prawodawstwem.

Zła informacja dla Prawa i Sprawiedliwości jest taka, że poseł Krzysztof Bosak także im zarzuca niewłaściwe decyzje oraz nie radzenie sobie z naciskami i ponagleniami ze strony Unii Europejskiej w kwestiach prawnych. Czy żyjemy w wolnej Polsce? Czy Unia nie przesadza z traktowaniem nas? Wreszcie, czy Polska jest suwerenna?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.3 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments