Krzysztof Bosak o urodzinach u Roberta Mazurka

Krzysztof Bosak o urodzinach u Mazurka: Sądzę, że to wszystko nie jest przypadkiem. Ludzie sami wyciągną wnioski [WIDEO]

przez | 24 września 2021

Właśnie „Fakt” opublikował zdjęcia z imprezy urodzinowej znanego dziennikarza radia RMF FM Roberta Mazurka. Na tej imprezie byli oraz bawili się politycy takich partii, jak Prawo i Sprawiedliwość, Koalicja Obywatelska, Lewica oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. Pytanie skierowane do posła Konfederacji Krzysztofa Bosaka dotyczyło tego „skandalu”. Sam Bosak przyznał, że tutaj nie ma żadnego przypadku, że na tej imprezie znaleźli się przedstawiciele danych partii.

– Kompletnie nas nie interesuje z kim imprezowali Platformersi, z kim imprezowali chwiejący się pod drzewem, czy sikający pod restauracją, przedstawiciele Lewicy. Nie ma dla nas znaczenia, z kim imprezują politycy i dziennikarze, którzy organizują takie imprezy – powiedział Krzysztof Bosak.

– My, jako Konfederacja, jesteśmy zwolennikami wolności. Wobec tego niech każdy sobie imprezuje i pije alkohol z kim chce. Jednak ludzie mają swój rozum i potrafią wyciągać wnioski. Jeśli widzimy na zdjęciach, między jakimi dziennikarzami a politykami jest chemia, kto się tak upił, że sam się chwieje i wytacza z knajpy (starym dobrze nam znanym SLD-owskim zwyczajem), to nie ma znaczenia kto na takie imprezy chodzi – dodał polityk Konfederacji.

– Na tej imprezie nie było żadnego polityka Konfederacji. Wydaje mnie się, że to całe towarzystwo, które tam się spotkało i imprezowało, czuje, że my jesteśmy trochę innymi ludźmi. My mamy inne priorytety w polityce oraz w mediach. – skomentował Krzysztof Bosak.

Teraz sami możemy odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego dziennikarz Robert Mazurek tak, a nie inaczej, traktuje posłów Konfederacji w wywiadach.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments