Bosak

Krzysztof Bosak: Ograniczenia dla NIEZASZCZEPIONYCH? To NIEZGODNE z konstytucją! [WIDEO]

przez | 9 sierpnia 2021

Redaktor pyta się Krzysztofa Bosaka czy sam się zaszczepił. Poseł Konfederacji odpowiada, że to jego prywatna sprawa i nie rozumie sensu tak postawionego pytania. Bosak chce rozmawiać o polityce a nie o tym, kto się zaszczepił, a kto nie chce się szczepić. Redaktor ciągnie wątek dalej i oznajmia, że partia Konfederacja wykazuje pewien sceptycyzm odnośnie szczepień w Polsce i podważa skuteczność szczepionek, które zostały dopuszczone do użytku. Krzysztof Bosak zastanawia się, skąd redaktor bierze takie informacje. Według Bosaka każdy obywatel sam powinien decydować czy chce się zaszczepić. Wobec tego musimy respektować prawo, jakie panuje w Polsce.

Konfederacja sprzeciwia się pewnego rodzaju hipokryzji, z jaką mamy do czynienia w sferze publicznej. Konfederacja nie zgadza się na bezprawie. Warto obserwować, co dzieje się we Francji oraz w Niemczech, aby nie dopuszczać niezaszczepionych do restauracji, kin, siłowni i tego typu obiektów. Czy mamy do czynienia z ograniczeniem wolności w tych państwach? Krzysztof bosak uważa, że obowiązkowe paszporty covidowe są pewną formą dyskryminacji.

Jeśli żyjemy w państwie prawa, wtedy każdy powinien mieć wybór czy chce się szczepić, czy też nie chce. Nie wolno wobec takich osób stosować przymusu. Musimy szanować konstytucję. Nie możemy wprowadzać żadnych bezsensownych rozporządzeń odnośnie przymuszania Polaków do szczepień.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam W.

Pan redaktor szuka haczyka ze by skompromitować Bosaka i PR,odstawić bo jako antudzczepionkowca. Ciekawe czy pan redaktor sam się szczepili i jeśli tak to czy dobrowolnie z własnego przekonania czy pod presją przełożonych w miejscu pracy.

Agnieszka

Przepraszam lecz nie jestem w stanie słuchać…. Pan redaktor bardzo głośno sapie…jest to niemiłosiernie dekoncentrujace….! A wirusa trzeba by LECZYC… jeśli wystąpi, a wcześniej uczyć ludzi co robić żeby wirusy się nas nie imały!… Jak podnoszenie pH !!…szkoda, że zamiast straszyć nie mówią w mediach jak zapobiegać!

P. S.
Pan redaktor nie prowadzi czystego i bezstronnego dziennikarstwa!

Ka

Ten redaktor jest żałosny! Dobrze że pan Bosak nie dał się sprowokować!