Bosak o Gowinie

Krzysztof Bosak OSTRO o Gowinie: Jedno mówi, drugie robi. Nie ma szans na DOŁĄCZENIE Gowina DO KONFEDERACJI [WIDEO]

przez | 11 sierpnia 2021

Właśnie Jarosław Gowin opuścił Zjednoczoną Prawicę. Wobec tego wydarzenia zapytano polityka Konfederacji, Krzysztofa Bosaka, czy jest szansa na to, że lider Porozumienia mógłby dołączyć do Konfederacji. Krzysztof Bosak mówi wprost o Jarosławie Gowinie, że „Jedno mówi, drugie robi. Są granice wykręcania kota ogonem”.

– Wiele elementów polityki Jarosława Gowina po prostu się nam nie podoba. Chodzi o retorykę. Nie mamy zbyt wielu wspólnych pierwiastków. Generalnie, Gowin akcentuje pewną ochronę wartości związanych z wolnorynkowością. Według niego podatki nie powinni rosnąć, nie można także wprowadzać nowych. Dodatkowo Jarosław Gowin uważa, że powinien być lepszy klimat do rozwoju przedsiębiorców w Polsce – dodał Krzysztof Bosak.

Bosak wypowiada się w ostrym tonie o Gowinie. Porozumienie Gowina było w rządzie Zjednoczonej Prawicy, która obrała kierunek gospodarczy oparty na niezwykle intensywnym etatyzmie, lewicowości. Jednak jest to jednak dopiero wierzchołek góry lodowej zastrzeżeń, jakie Bosak ma w stosunki do Jarosława Gowina.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments