Krzysztof Bosak o szczepieniach

Krzysztof Bosak przeciwko segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień na Covid-19 [WIDEO]

przez | 28 września 2021

Redaktor Rymanowski mówi o wypowiedzi pewnej pani starosty, że być może tym niezaszczepionym będzie trzeba wskazać inną toaletę, inne miejsce na przygotowanie śniadania. Następnie pyta się Krzysztofa Bosaka z Konfederacji, w którą stronę powinniśmy pójść, gdyż jak popatrzymy na różne modele, to mamy Austrię, Włochy, Francję w Europie, ale mamy też skrajny przykład, czyli Australię. To państwo chyba zamienia się w państwo policyjne. Natomiast w Danii i Norwegii rezygnuje się z paszportów covidowych. Czy to, co się dzieje jest łamaniem prawa?

– To wszystko rządzi się pewnymi trendami. Myślę, że opinie ekspertów są po prostu sprzeczne i widzimy to od ponad roku. Ludzie z habilitacjami mówią rzeczy, które się wzajemnie wykluczają albo sami mówią w różnym czasie rzeczy, które się wykluczają. Różne państwa przyjmują różne modele. Kiedy naprawdę jest taka duża wątpliwość, wtedy musimy trzymać się zastanego porządku prawnego, bo inaczej popadniemy w kompletny chaos i anarchię – odpowiada Krzysztof Bosak.

– W trakcie debaty, jaką zorganizowaliśmy z kandydatami na Urząd Rzecznika Praw Obywatelskich, profesor Wiącek, który obecnie pełnie ten urząd powiedział, że z polskiej Konstytucji, w jego ocenie, wynika, że nie można po prostu naruszać tajemnicy medycznej. Nie można ludzi zmuszać do szczepień – zaznaczył polityk Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.8 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments