Bosak 1447

Krzysztof Bosak UJAWNIA plany rządu i ustawę 1449! Niedzielski do DYMISJI [WIDEO]

przez | 20 sierpnia 2021

Na konferencji Konfederavji, która jest poświęcona projektowi 1449, głos zabiera Krzysztof Bosak. Jest to ustawa, która dotyczy odszkodowań za niepożądane odczyny poszczepienne. Ustawa 1449 jest żartem i kpiną z polskich pacjentów, którzy są poszkodowani przez niepożądane odczyny poszczepienne. Konfederacja ma jasne stanowisko odnośnie projektu przedstawionego przez rząd, który nie przewiduje możliwości odszkodowań za zgon, co jest najgorszą konsekwencją. Projekt ten także wyklucza odszkodowanie dla osób, u których w dniu hospitalizacji dojdziemy do pozytywnego testu na Covid-19. Konfederacja nie zgadza się także na limit odszkodowań, który uniemożliwia w praktyce dochodzenia odszkodowań za rehabilitację.

Krzysztof Bosak wypowiada się na temat ustawy 1447, która według polityka budzi spore zainteresowanie szczególnie poza obiegiem mediów głównego nurtu. Bosak zachęca wiodące telewizje, prasę, żeby przybliżyły społeczeństwu, co rząd szykuje nam w przepisach. Obecnie mamy do czynienia z dużą popularnością w Internecie na temat ustawy 1447.

Krzysztof Bosak mówi także o wszystkich paragrafach ustawy 1447, które napawają niepokojem. Informacje są w drastycznej kolizji z oficjalną propagandą optymizmu i poczucia bezpieczeństwa głoszoną przez rząd. Stworzenie sprawnie działającego systemu ewidencjonalnego oraz wypłacającego wysokie odszkodowania z funduszu rekompensacyjnego byłoby po prostu czystą formalnością.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *