Krzysztof Bosak przymus szczepień

Krzysztof Bosak vs TVPiS o przymusie „DŹGNIĘĆ”: To jest INDYWIDUALNA sprawa kto jaki ma organizm! [WIDEO]

przez | 10 grudnia 2021

– Wydaje mi się, że te obostrzenia, które przedstawia rząd, mają charakter przymusowy i trudno wskazać tutaj jakąś logikę, kogo one dotykają. Zwróćmy uwagę na to, że wprowadzając ograniczenia liczebności w Kościołach na święta Bożego Narodzenia, to następnie na Sylwestra są znoszone ograniczenia odnośnie liczebności w czasie imprez. Rząd tutaj popełnia błąd. To mnie osobiście dziwi. Tych niekonsekwencji jest znacznie więcej. Nawet minister Niedzielski wprost mówi, że obostrzenia nie działają. Minister edukacji wysyła na edukację zdalną – mówi o obecnych problemach w związku z rzekomą pandemią koronawirusa polityk Konfederacji, Krzysztof Bosak.

Czy lockdown coś daje?

– Mieliśmy wcześniej mocne uderzenia w handel. Tym razem w tym pakiecie nie ma nic na temat handlu. Obiekty sportowe szczęśliwie pominięte, ale znów jest uderzenie w gastronomię. Można odnieść wrażenie, że mamy taki rządowy totolotek. Tak samo ten termin odsunięcia obowiązku szczepień, któremu jestem całkowicie przeciwny, dla niektórych branż, w których już w tej chwili brakuje pracowników – dodaje Bosak.

Krzysztof Bosak o przymusie szczepień. Które państwa stają się totalitarne?

– Nikt przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się na to, żeby część medyków odeszła. Natomiast ten obowiązek szczepień został przesunięty aż na marzec. Chodzi o to, żebyśmy o tym dyskutowali oraz żeby angażować naszą uwagę. Chodzi także o to, aby zmniejszyć i rozproszyć pewien opór społeczny. To jest taka strategia gotowania żaby. Warto patrzeć na to, co dzieje się za granicą. Teraz, na przykład, ludzie w Austrii oraz w Australii wołają o pomoc. Te kraje na naszych oczach stają się totalitarne – ocenia sytuację na całym świecie w związku z koronawirusem Krzysztof Bosak.

Poseł Konfederacji, Krzysztof Bosak jest także aktywny w mediach społecznościowych, szczególnie na Twitterze, gdzie zamieszcza taki oto wpis, w którym wypowiada się na temat odradzania stosowania paszportów szczepionkowych w Norwegii.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 24

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments