Krzysztof Bosak o Unii Europejskiej

Krzysztof Bosak w debacie Polsat News pokazuje obłudę PiS względem Unii Europejskiej! [WIDEO]

przez | 13 września 2021

Krzysztof Bosak vs Polsat: KAPITALNY występ pokazujący OGROMNĄ HIPOKRYZJĘ PiS względem Unii Europejskiej

‼

Krzysztof Bosak wprost mówi o tym, że nasze relacje z Unią Europejską na wielu polach będą iskrzyć. Wynika to z tego, że wszędzie tam, gdzie jest konflikt o władzę, to tam zawsze iskrzy. Obecny porządek ustrojowy Unii Europejskiej jest taki, że już nie wiadomo, które kompetencje są domeną Brukseli, a które kompetencje są domeną naszego państwa.

Nie wiadomo również, kto właściwie ma interpretować zakazy traktatowe, bo przecież cała ta historia o praworządności jest jedną wielką parodią. Bosak krytycznie odnosi się także do sposobu taktowania sądownictwa w Polsce przez partię rządzącą, czyli przez Prawo i Sprawiedliwość. To, co robi Unia Europejska, nie ma żadnych podstaw traktatowych. Wynika to z tego, że nigdzie w traktatach nie jest zdefiniowane, czym jest właściwie praworządność.

Całość związana z niby „brakiem” praworządności w Polsce opiera się na opiniach politycznych. Teraz my mamy negocjować z panią Angelą Merkel, co możemy zrobić w naszym państwie. Bosak uważa, że Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie było partią antyunijną.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments