Bosak o TVN

Krzysztof Bosak wRealu24 OSTRO o głosowaniu ws. Lex TVN, ataku na Sośnierza i terrorze sanitarnym! [WIDEO]

przez | 13 sierpnia 2021

Krzysztof Bosak mówi wprost o tak zwanej ustawie „lex TVN”, że jest to odwracanie uwagi opinii publicznej oraz realnych oraz ważnych problemów i spraw, jakie dotyczą Polaków. Właśnie uchwalono ustawę „lex TVN”. Konfederacja wstrzymała się od głosu. Jarosław Kaczyński świadomie polaryzuje polskie społeczeństwo. Konfederacja od zawsze oceniała negatywnie ten manewr. Obecnie nikt nie wie, co wyniknie z ustawy dotyczącej TVN-u. Ustawa jeszcze nie została uchwalona, gdyż trafi do Senatu, z którego wróci do Sejmu.

Opozycja oraz jej zwolennicy robią z tej ustawy coś w rodzaju odpowiednika zamknięcia TVN-u, co jest nieprawdą. To obie strony wyolbrzymiają tę ustawę. Musimy poczekać na proces legislacyjny. Ustawa będzie głosowana ponownie. Wtedy konieczna będzie bezwzględna większość. To oznacza, że głosy Konfederacji będą służyć odrzuceniu tej ustawy. Nie chwalmy zatem dnia przed zachodem słońca. Ustawa ta może wpędzić w Polskę w duży konflikt międzynarodowy.

Poseł Konfederacji mówi również o ataku na Dobromira Sośnierza przed Sejmem. Jest to wręcz niedopuszczalne i karygodne, gdyż takich zachowań nie możemy akceptować i musimy je piętnować. Protesty nie mogą polegać na demonstrowaniu siły fizycznej.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments