Marcin Rola o polskim YouTube i koronawirusie

Marcin Rola: MEGA afera znanych celebrytów ws. testów i zaświadczeń o SZCZEPIENIU! ŁYSO WAM? [WIDEO]

przez | 13 października 2021

– Celebryci płacili za fałszywe zaświadczenia o wiadomo czym, czyli o słynnym kleszczeniu, żeby mogli oni występować w telewizji. Jak się okazuje, kilku brytyjskich celebrytów płaciło po 750 funtów za odpowiednie paszporty. Chodzi o załatwienie sobie dopuszczenia do występowania w telewizji. Można sobie załatwić w Wielkiej Brytanii? Oczywiście, że można. A wcześniej tak się śmiali z tych wszystkich teorii spiskowych, a teraz sami nie chcą się szczepić – komentuje „aferę” z celebrytami w Wielkiej Brytanii Marcin Rola.

– Takie oszustwa są podobno nagminne, a wiedza o omijaniu systemu jest dość powszechna. Wyrobienie fałszywego paszportu oraz zarejestrowanie go w aplikacji kosztuje tylko 750 funtów. Trwa to do czterech dni. Za te 750 funtów nie trzeba było nawet wychodzić z domu. Celebryci wkopali się sami. Jest to teraz problem dla stacji telewizyjnej, która takie programy produkuje. Kierownictwo telewizji twierdzi, że przestrzega reżimu sanitarnego, ale po tych rewelacjach okazało się, że są równi i równiejsi – dodaje dziennikarz Marcin Rola.

– Mówimy o tym dlatego, że dokładnie z tym samym spotykamy się w Polsce. Nie mogę powiedzieć, które nazwiska, bo bym dostał szereg pozwów cywilnych, ale wiem. Niestety nie mogę tego udowodnić, lecz wiem, że bardzo dużo znanych osób robiło to w bardzo podobny sposób. Po prostu dlatego, bo są inteligentnymi ludźmi. Trzeba być naprawdę wyjątkowym jełopem, żeby zdecydować się na własną odpowiedzialność na tego typu kwestię. Tym bardziej, jeśli ma się problemy zdrowotne – mówi o szczepieniach Marcin Rola.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Marcin Rola: MEGA afera znanych celebrytów ws. testów i zaświadczeń o SZCZEPIENIU! ŁYSO WAM? [WIDEO]

  1. Jolanta

    Mam nadzieję że wkrótce się dowiemy o tych ohydnych ludziach streczących preparat za grubą kasę. Co za śmiecie

    Odpowiedz
  2. Ireneusz Zadrożny

    I jak zwykle bywa każdy wymysł lewactwa sprowadza się do tego, że jednych tych bogatszych stać na ominięcie przepisów, a biedniejsi muszą ponosić konsekwencje kretyństwa innych.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *