Marcin Rola o cenzurze w Internecie

Marcin Rola: Niezaszczepieni do więzień!? Szokujące pomysły doradcy Morawieckiego! FB THE END? [WIDEO]

przez | 7 października 2021

– Jesteśmy zablokowani na wRealu24 na YouTube na tydzień. Mogą w każdej chwili nas wyłączyć. Mamy do czynienia z totalną cenzurą. Nawet ostatnio mówi się o jakiś karach. To jest niesamowite, że nie mówi się o karach dla portali społecznościowych, które łamią prawo, lecz o tych, którzy według jakiegoś cenzora, będą mówić nieprawdę. Czyli odnośnie sytuacji, która nas otacza, będziemy mieć do czynienia z nowomową. Nas wszystkich wkrótce wyłączą – mówi Marcin Rola.

– Cały czas wrą prace nad tak zwanym polskim YouTube. Wkrótce zamieścimy na ten temat nowe informacje, gdyż ostatnio bardzo dużo się dzieje. Liczymy na Wasze wsparcie i zapraszam Was na KlubWM.pl. Razem z Wami tworzymy tę platformę – dodaje redaktor Rola.

– Przez film „Powrót do Jedwabnego” zostaliśmy zablokowani na YT. To jest coś nieprawdopodobnego, to co się dzieje. W Polsce nie dzieje się teraz dobrze, jeśli chodzi o cenzurę w Internecie. Jeśli Morawiecki chwali się, że jest Żydem i ma rodzinę w Izraelu, to przepraszam, ale jaki to jest problem, by nawet wykręcić numer telefonu i zadzwonić do swojej kuzynki. Napisałem na Twitterze, to rzuciła się na mnie cała hołota pseudoprawicowa z pretensjami do mnie. Jest to intelektualny bełkot. Oni teraz szaleją. Nieważne, że to prywatna firma, ale działa w Polsce i ma przestrzegać polskiego prawa – kwituje na sam koniec Marcin Rola.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 20

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gość

Cieszę że jesteście i Działacie dla dobra nas i naszego ,,państwa”. Szkoda że tusk, morawiecki,simon i inne pasażyty myślą o sobie. A co do osób niepełnosprawnych brak jest jakiej kolwiek pomocy. Wysrają 215 zł zasiłku pielęgnacyjnego lub 4000 zł jednorazowo, że urodzisz chore dziecko i potem martw się sam i patrzeć jak się męczy, bo nie jesteś w stanie mu pomóc