mec. Stefańska-Nogal segregacja sanitarna

MERYTORYCZNA PETARDA! Mec. Stefańska-Nogal wymienia wszystkie bezprawne regulacje, które Niedzielski i spółka chcieli wprowadzić, by ZMUSIĆ Polaków do szczepień! [WIDEO]

przez | 19 stycznia 2022

Mec. Stefańska-Nogal segregacja sanitarna. – Chcieliśmy powiedzieć, że procedowany projekt ustawy nie prowadzi do osiągnięcia swojego podstawowego celu, którym ma być przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się choroby Covid-19 w zakładach pracy, albowiem przyjęte przez ustawodawcę metody zapobiegania są nieefektywne, gdyż testy diagnostyczne nie są wiarygodną w 100% metodą diagnozowania zakażenia wirusem SARS-CoV02, a dostępne szczepienia nie zapobiegają transmisji wirusa – mówi mecenas Izabela Stefańska-Nogal.

Mec. Stefańska-Nogal segregacja sanitarna

– O tym pewnie będą mówili lekarze, ale jest to fakt powszechnie znany. Jednocześnie ustawodawca przerzuca na pracodawców skutki finansowe i prawne wprowadzania regulacji, które stanowią de facto mechanizm wymuszania szczepień w sytuacji, w której państwo zapewnia, że szczepienia przeciwko Covid-19 są w pełni dobrowolne! Regulacja nie zawiera przepisów, które dotyczą refundacji kosztów testowania pracowników i reorganizacji pracy zakładu pracy w sytuacjach regulowanych ustawą – zauważa mecenas Izabela Stefańska-Nogal.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 7

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan

Panstwo z kartonu, rzad ulepiony z gowna. I w takim czyms zyjemy !