Michał Wawer usnięty profil konfederacji

Michał Wawer: Konfederacja znów ZBANOWANA! Facebook zapłaci OGROMNE kary? [WIDEO]

przez | 14 stycznia 2022

Cenzura coraz bardziej zaciska się na szyjach wszystkich użytkowników internetu, którzy zamieszają 'niepoprawnie’ polityczne treści. Konfederacja założyła nowy profil, który Facebook też zablokował, tym razem po paru godzinach, bez żadnych ostrzeżeń. Niewygodne informacje i fakty, z którymi nie zgadza się administracja tej platformy są skrzętnie blokowane i cenzurowane na tej platformie.

Konfederacja vs Facebook

O ile usunięcie profilu partii było bezprawne, nieuzasadnione, było złamaniem regulaminu umowy, którą użytkownicy zawierają z Facebookiem, to w wypadku profilu koła Poselskiego to już było otwarte śmianie się prawu w twarz, dlatego, że ten profil należący do Koła Poselskiego, czyli zupełnie niezależny, nie związany z profilem partyjnym, odrębny formalnie byt powstał w pół dnia, po kilku godzinach został osunięty. Mój własny profil, podczas konferencji dotyczącej ustawy ograniczającej cenzury w sieci dostał ostrzeżenia i zostało na niego nałożone ograniczenia treści. – mówi w wywiadzie Michał Wawer, członek partii Konfederacja.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 32

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alex

Przede wszystkim nie klikajcie w reklamy na FB. Jeśli już musicie korzystać z Facebooka, to ok, ale nie pompujcie im pieniędzy.

Jakub

Kasujcie masowo linki do facebooka ze swoich stron i innych social mediów. Wy nie odczujecie spadków, ale FB będzie miał drastyczne straty.

Anna

Czemu nie tworzy się polskich platform typu Facebook ?
Facebook to prywatna firma i ma swoje własne kierunki działania.
Póki ludzie będą korzystać z takich głupich stron to będzie jak jest.