Studentka prawa o konstytucji

Młoda STUDENTKA prawa mówi jak jest: Otwieramy drogę do TOTALITARYZMU przyzwalając na ŁAMANIE prawa! [WIDEO]

przez | 9 września 2021

Młoda studentka ma odwagę powiedzieć prawdę na temat tego, z jaką sytuacją zmagamy się obecnie w Polsce. W środowisku prawniczym jest wiele osób, które nie chowają głowy w piasek i mają odwagę upomnieć się o prawo, jakie powinno być przestrzegane w Polsce. Niezwykle ważne jest także przestrzeganie Konstytucji. Nie ma znaczenia, czy czasy są trudne czy też bardziej przyjazne. Konstytucję musimy zawsze szanować i jej przestrzegać.

Studentka prawa mówi o niebezpiecznej sytuacji. Jeśli raz otworzymy drogę do łamania Konstytucji, wtedy damy przyzwolenie na łamanie Konstytucji w przyszłości. W ten sposób otwieramy drogę do totalitaryzmu. Nie wolno tego tłumaczyć w ten sposób, że mamy do czynienia z sytuacją trudną lub z sytuacją kryzysową.

Prawo w Polsce musi być przestrzegane. Nie wolno nam o tym zapominać. Mamy prawo czuć się wolnymi ludźmi w wolnym kraju. Niestety wiele osób o tym zapomina i stąd ta odważna reakcja oraz wypowiedzi studentki prawa.

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „Młoda STUDENTKA prawa mówi jak jest: Otwieramy drogę do TOTALITARYZMU przyzwalając na ŁAMANIE prawa! [WIDEO]

  1. ZBYSZEK

    Z CZYM ONA TAKA ODWAŻNA BO Z ARTYKUŁU TEGO SIĘ NIE DOWIEDZIAŁEM, ŻE TRZEBA PRZESTRZEGAC PRAWA TO DZIECKO W PRZEDSZKOLU WIE, UNIA LAMIE ,UNIWERSYTETY LAMIA, A CO ZADZIWIAJACE POSLOWIE LAMIA CI KTORZY TO PRAWO USTANAWIAJĄ, I NIKOMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA. PRAWO DLA MALUCZKICH ,A MY ELITA MOZEMY ROBIC CO SIĘ CHCE.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *