mecenas Wawrzyniak o segregacji sanitarnej

Perfidna segregacja sanitarna się rozkręca! Konfederacja walczy o prawa obywatelskie Polaków, którzy zdecydowali się nie poddać szczepieniu! [WIDEO]

przez | 28 września 2021

Mecenas Piotr Wawrzyniak mówi jak jest naprawdę z segregacją sanitarną oraz czy w ten sposób łamane jest prawo. W Polsce niestety obecnie podejście do osób niezaszczepionych nie jest dobre i odpowiednie, gdyż media głównego nurtu oraz politycy chcą nas przymusić do szczepień, a osoby, które nie chcą się zaszczepić, mają być gorzej traktowane.

– Wszyscy jesteśmy w Polsce straszeni segregacją sanitarną. Straszą nas: premier Morawiecki, prominentni posłowie Prawa i Sprawiedliwości, prominentni posłowie opozycji, czyli Lewicy oraz Platformy Obywatelskiej. Straszy nas też słynny już profesor Horban. Oni wszyscy straszą nas tym, że w Polsce będzie tak, jak we Francji i będziemy musieli wprowadzić segregację sanitarną, która będzie polegać na tym, że osoby niezaszczepione nie będą miały wstępu do określonych miejsc, na przykład do restauracji – zauważa mecenas Piotr Wawrzyniak.

– Nasz rząd ma to w praktyce, że zanim spróbuje wprowadzić przepisy prawne, to wcześniej realizuje swoje cele. Przyczyną, dla które dzisiejsza konferencja ma miejsce, jest to, że zaczynają się do nas zgłaszać licznie (jako do Konfederacji) osoby, które zgłaszają różne przypadki segregacji sanitarnej. Ta segregacja ma miejsce w szkołach oraz w innych miejscach – komentuje sytuację w Polsce mecenas Wawrzyniak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.7 / 5. Liczba ocen. 13

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
andrew

Drukarz w Łodzi nie obsłużyć gejów- dobrze. Restaurator nie obsłużyć nieszczepionych źle. Powalająca logika. Gdzie wolność świadczenia usług komu się chce przez restauratora?