koronawirus

PILNE! Braun, Pospieszalski, Płaczek i dr Ratkowska! INTERWENCJA poselska ws. SZCZEPIEŃ DZIECI!? „Ketczupowanie” dzieci? [WIDEO]

przez | 2 sierpnia 2021

Dziennikarze telewizji wRealu24 zostali poproszeni przez polityków Konfederacji o interwencję poselską. Interwencja dotyczy Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Środków Biobójczych odnośnie umów z koncernami farmaceutycznymi na tak zwany „eliksir szczęścia”. Oczywiście dziennikarz Marcin Rola musi uważać na zdania, jakie wypowiada, gdyż na YouTube panuje nowomowa oraz cenzura.

W interwencji biorą udział także Grzegorz Braun, Jan Pospieszalski oraz Grzegorz Płaczek. Jest wiele kontrowersji. Pojawiają się informacje, że te umowy są bardzo niekorzystne dla Polaków. Jak ten cały przemysł farmaceutyczny wygląda prawnie? Wyższy stopień społecznego zaufania sprawia, że telewizja w Realu24 musi tutaj być i odpowiednio zareagować. Podobnie zresztą jak przedstawiciele Konfederacji.

Dziennikarzom, epidemiologiom, ekspertom oraz lekarzom zamykane są usta w związku z pandemią koronawirusa. W takich czasach przyszło nam żyć w Polsce.

0 Udostępnień

8 myśli nt. „PILNE! Braun, Pospieszalski, Płaczek i dr Ratkowska! INTERWENCJA poselska ws. SZCZEPIEŃ DZIECI!? „Ketczupowanie” dzieci? [WIDEO]

 1. Waldek

  To są zbrodniarze ,gorsi od hitlerowskich! Ale odpowiedzą za te morderstwa Polaków ,gdy to się wszystko skończy!

  Odpowiedz
  1. Marek

   Gdy to sie skończy za nic nikt nie będzie odpowiadał, chyba że my to przerwiemy.

   Odpowiedz
 2. Smierc chłopca

  Proszę o pomoc ! Dzuecko 12 lat zostało zaszczepione na drugi dzien zmarł ten chłopiec. .Matka nie wytrzymała psychocznie i popelnila samobojstwo przez powieszenie się ! Przypadek niedawny w Małopolsce wiosja za Tarnowem .Czy o takie eksperymenty chodzi ..??

  Odpowiedz
 3. Jatita

  Bydło ludzkie jak i zwierzęce trzeba szczepić na siłę. Tutaj nie ma innej drogi. Przypominam, że po urodzeniu nie wyjdziesz bez obowiązkowych szczepionek ze szpitala. W szkole też dziabią nas na siłę paroma obowiązkowo. A ludzi robią kupę w majty jak dzidziusie bo jeszcze jedną szczepionke do i tak długiej listy isntijacych chcą wprowadzić…. Dajcie spokój.

  Odpowiedz
 4. Maniek

  To co sie dzieje I j esli sie to potwierdzi to jest wielomilionowy lawsuit dla firmy Pfizer .Za testowanie nowych preparatow leczniczych na dzieciach .to bylby miedzanarodowy skandal na ogromna skale .

  Odpowiedz
 5. Pingback: PILNE! Braun, Pospieszalski, Płaczek i dr Ratkowska! INTE... - Konfederacja

 6. Angel80

  Gratuluję i wspieram z całego serca.
  STOP FAŁSZYWEJ DOBROCI I OPIEKUŃCZOSCI PAŃSTWA!
  Wielkie brawa dla Pani doktor. Oby więcej lekarzy włączyło myślenie…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *