Marcin Rola o szczepieniu dzieci

Pilne! Kto chce zapłacić dzieciom za $ZCZEPIENA w szkołach? Niezrozumiałe stanowisko KOŚCIOŁA [WIDEO]

przez | 4 września 2021

Doszliśmy do pewnego skandalicznego momentu. Otóż chcą nas zaszczepić. A co jeszcze gorsze, chcą zaszczepić nasze dzieci i w dodatku im za to zapłacić. Taki pomysł padł w liceum w województwie lubuskim. Marcin Rola krytycznie odnosi się do tej propozycji. Jednak w takich realiach żyjemy. Codziennie spotykamy się z coraz głupszymi i nielogicznymi pomysłami, które mają prowadzić do większej liczby szczepień w Polsce. Chodzi o rzekome zmniejszenie liczby zakażeń. Niby szkoła ma być bezpiecznym miejscem dla naszych dzieci. Czy to nie jest parodia i kpina z Polaków?

Największy odsetek zgonów jest wśród osób powyżej siedemdziesiątego roku życia. Oczywiście nie zawsze znamy przyczyny, gdyż osoby starsze chorują także na inne choroby. Śmiertelność wśród młodych osób jest tak niska, że nie ma sensu jeszcze im płacić za „keczupowanie”. Czy oni nie czytają statystyk? Czy oni nie widzą, co dzieje się w Izraelu?

Marcin Rola poświęca także sporo uwagi na to, jak YouTube cenzuruje jego kanał wRealu24. YouTube tnie zasięgi. YouTube nie powiadamia subskrybentów telewizji o nowych filmach. Wobec tego czekamy na KlubWM (Klub Wolnych Mediów), który ma być odpowiedzią na cenzurę Internetu. Oczywiście na wszystko potrzeba czasu, żeby się przebić. Szczególnie jeśli chodzi o Internet. Jednak mamy nadzieję, że KlubWM będzie chętnie odwiedzany przez internautów. Tutaj nie będzie cenzury. Tutaj będzie można prezentować swoje poglądy. Nawet jeśli nie są one poprawne politycznie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 31

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ireneusz Zadrożny

Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań. Tadeusz Kościuszko,
Nie łudźmy się. Krk zawsze znajdzie jakieś słowo lub pojedynczy werset w Piśmie, by przekonać innych o słuszności ich działania, tak jakby inni nie potrafili samodzielnie myśleć. Ale czy takiego kościoła chce Bóg? Wątpię w to. . Krk od momentu, kiedy stał się religią państwową, zawsze szedł na współpracę z każdą władzą, o ile wiązało się to z korzyściami dla nich. Kościół ten zawsze był przeciwko człowiekowi, o czym mówią publikacje ,,Opus Diaboli”, ,,Namiestnicy Chrystusa” czy chociażby ,,Historia Kościoła rzymsko-katolickiego”. Mówię to do tych, którzy patrzą na świat przez pryzmat tego kościoła. Uwolnijcie się, zerwijcie pęta, bo ten kościół was zniewala. Zwróćcie się w modlitwie do Boga Ojca o pomoc, a temu kto szczerze prosi nie zostanie ona odmówiona. Jest to rzecz dobra i miła przed Bogiem, Zbawicielem naszym, Który chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy.