protest w Poznaniu

PILNE! Ogromne protesty ws. eksperymentów medycznych na dzieciach i segregacji Polaków – Poznań [WIDEO]

przez | 12 września 2021

WRealu24 jest na proteście w Poznaniu. Celem protestu jest pokazanie władzy, że jest spora część Polaków, która myśli po swojemu, i która chce normalności w naszym pięknym kraju. Niestety Prawo i Sprawiedliwość tak rządzi Polską, że coraz większej grupie Polaków takie rządy się nie podobają. W czasach rzekomej pandemii koronawirusa zamykana była gospodarka, wprowadzono twardy lockdown. Wielu przedsiębiorców znalazło się z tych powodów w trudnej sytuacji, gdyż nie mogli prowadzić biznesu, nie mogli zarabiać, a tylko dostali jakąś śmieszną jałmużnę od premiera Morawieckiego.

Polacy się budzą. Obudź się także Ty – drogi czytelniku! Patologia goni patologię. Tak obecnie wygląda Polska. W dodatku nakazali nam się szczepić, nosić maseczki, co jest totalnym absurdem. Mnóstwo osób jest świadoma oraz widzi to, co dzieje się w Polsce. Dlatego ci Polscy patrioci przyjechali do Poznania zaprotestować przeciwko działaniom oraz decyzjom partii rządzącej. Niestety większość Polaków jest ogłupiona, na przykład przez TVPiS, i nie docierają do nich żadne argumenty. Ważne, żeby dostać zasiłek i nic innego się nie liczy.

Piotr Szlachtowicz zapytuje wielu Polaków, którzy przybyli na protest, o to, w jakim celu przyjechali do stolicy Wielkopolski. Oczywiście chodzi o walkę o wolność dla Polaków. Obecna władza tego nie rozumie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments