twardy lockdown

Pilne! Rządy chcą wprowadzić twardy LOCKDOWN! Co to oznacza i czym to grozi? [WIDEO]

przez | 5 września 2021

Rządy wielu państw chcą wprowadzić twardy lockdown. Co to zatem będzie oznaczać dla obywateli? Otóż utrudnione będzie prowadzenie działalności gospodarczej oraz wiele grup zawodowych będzie wyłączonych z pracy. Wobec tego, jak ci ludzie mają sobie poradzić w czasach takiego lockdownu. Czy rządy w wielu krajach nie rozumieją, że lockdown i całkowite zamykanie gospodarki nic nie daje. Tyle samo jest zachorowań jak wtedy, kiedy gospodarka jest otwarta i nie ma lockdownu.

Politycy chcą mieć wiele uprawnień, kiedy chodzi o walkę z Covidem. Jednak te uprawnienia są często wręcz idiotyczne, z czego musimy zdawać sobie sprawę.  To rząd ma pracować dla nas, a nie my dla rządu. To rząd ma się bać obywateli, a nie obywatele rządu. Niestety wielu polityków w wielu państwach o tym zapomina, stąd takie idiotyczne oraz niezrozumiałe decyzje, jeśli chodzi o lockdowny.

Także w Polsce wiele osób słusznie krytykuje działania oraz decyzje partii rządzącej, czyli Prawa i Sprawiedliwości. Przechodziliśmy już przez lockdowny i nic dobrego z tego nie wynikło. Teraz straszy się nas czwartą falą. Co czeka nas w przyszłości? Przygotujmy się na najgorsze.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments