Francja paszporty covidowe

Pilne! We Francji trwa bojkot paszportów covidowych. Mamy do czynienia z KORONASZALEŃSTWEM!!! [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Obecnie mieszkańcy Francji rozpoczęli bojkot paszportów covidowych. Mowa wręcz o kuriozalnej oraz w pewnym sensie groteskowej sytuacji. Francuzi postanowili jeść na ulicach, żeby nie mieć obowiązku okazywania paszportu covidowego w restauracji lub też w barze. Pomysłowi Francuzi znaleźli na to sposób i sprytnie obchodzą idiotyczne nakazy rządu. Co to oznacza? Czy także rząd francuski uległ jest koronaszaleństwu?

Obywatele wielu krajów bronią się przed tak zwaną „nową normalnością”. Chodzi między innymi o protesty przeciw odbieraniu praw osobom, które nie chcą i nie będą się szczepić. Mamy zatem do czynienia z segregacją sanitarną. Takie podejście władzy nie podoba się wielu osobom, także tym, które się wcześniej zaszczepiły. Kumuluje się bunt oraz narasta negatywna atmosfera i brak zaufania dla działań władzy.

My, Polacy także musimy powiedzieć stop bandyckiej polityce, którą uprawia partia rządząca. Pandemia koronawirusa to oczywiście poważny problem. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Jednak decyzje rządu dziwią wielu Polaków i nie ma na to akceptacji społeczeństwa.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Jot

Dlaczego pandemoa koronawirusa to poważny problem? Byc moze dla 10 procent społeczeństwa, staruszkow oraz luidzi z organizmem do niczego. Dla pozostałych 90 procent to zaden problem.

Opaszowski tomasz

Komuna rozlewa się na cały świat,obawiam się że tego nie powstrzymamy,za dobrze nam ,oduczyliśmy się walczyć, a do tego oni mają takie narzędzia jak media,internet,sztuczna inteligencja itp.

Zbigniew

Francuzi się buntują, a my, Polacy…? Akceptujemy proces zniewalania ? W imię czego ?

Tola

Poinni podpalac te knajly wspolpracujace z gestapo.