Marcin Rola o plandemii

PILNE! Wy$zczepili prawie całe państwo, mają najwięcej zakażeń! Rodzice OGARNIJCIE SIĘ i JEDNOCZCIE! [WIDEO]

przez | 2 września 2021

Marcin Rola nie owija w bawełnę i ostro wypowiada się na temat szczepień w związku z wmawianą nam pandemią konronawirusa. Ponad 60 procent zaszczepionych osób w Izraelu, a mimo to ludzie tam chorują na Covid-19. Zatem zadajmy sobie pytanie, czy warto się szczepić, skoro to nic nie daje. Oni nie mają żadnych skrupułów. Ludzie są dla nich, jako mięso armatnie, jako liczbą w statystyce. Tyle dla nich znaczymy. Im chodzi wyłącznie o pieniądze. Musimy się ogarnąć i powiedzieć, po co. Nie trzeba być profesorem ekonomii lub profesorem medycyny, żeby stwierdzić, że szczepienia nie działają tak, jak nam wmawiają.

Wypowiedzi prezydenta Polski Andrzeja Dudy można dwojako interpretować. Duda jest jak chorągiewka. To inteligentny człowiek, który widzi i wie, co się dzieje. Dlatego podejmuje takie decyzje odnośnie ściemy covidowej. Czy powinniśmy ufać takiej osobie?

Telewizja wRealu24 osiągnęła ogromny sukces w Internecie. Przebiła takie telewizje internetowe, jak Onet, Wirtualna Polska, Interia. To dzięki polskim patriotom oraz osobom wierzącym w wolną, lepszą i normalną Polskę ta telewizja istnieje i się rozwija. Tutaj mówiona jest prawda i tylko prawda. Nie ma cenzury i poprawności politycznej. Zatem wspierajmy telewizję internetową wRealu24, gdyż są to ważne media dla Polaków w sferze internetowej.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 17

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam

NIKT, NIGDY i POD ZADNYM POZOREM nie napompuje mnie tym swinstwem mRNA. A sposoby unikniecia tego są. Sprawa w skrajnym przypadku pójdzie na tzw noże, Nie jest to tylko moja opina. Wielu moich znajomych widzi jakikolwiek przymus „scypien” podobnie.
Tzw paszporty kovidowe możecie uzyc sobie do rozpalania grilla.

Grzegorz

Dzięki Polakom Kaczyński realizuje swój plan potrzebował tylko jednego od nas naszego własnego podpisu i dzięki nam to właśnie się dzieje

Czak Noris

Może to ta szczepioneczka roznosi covida, by interes był dobry.

Halina

W naszyn liceum myslę już ponad 70 % mają to w sobie. I nauczycieli byli pierwsi. Potem zaciąli dzieciom proponować.
Pozdrawiam.

Ireneusz Zadrożny

Dziwi mnie fakt, że cowidowcy z takim entuzjazmem przyjmują preparat, który jest w fazie testów , a co za tym idzie, ani producent, ani rząd nie chce ponosić odpowiedzialności za skutki uboczne. Ciekaw jestem czy ci sami entuzjaści wsiedli by na pokład samolotu, który jest w fazie testów, albo którego producent nie gwarantuje, że wyląduje

Ja

Krzycz i machaj szabelką a potem popatrz co zdziałała. Samokrytyka mile widziana…

Małgorzatą Kras

WIELKI SZACUNEK DLA PANA PANIE ROLA I DLA PANA KOLEGOW NASZE PRAWE POLSKIE MEDIA NARODOWE SZACUNEK WAM ZA ODWAGE MÓWIENIA PRAWDY JAKA JEST ZA GODNOSC I HONOR PRAWEGO SYNA NARODU POLSKIEGO DZIĘKUJEMY WAM . BUDŹ SIĘ POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ PRZEZ ZYDOWSTWO POLIN NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA TRYBUNAŁ STANU NORYMBERGA ZA LUDOBUJSTWO NA NARODZIE POLSKIM CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE BYDLAKI NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM I ZA WSZYSTKO TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIĆ PRZEZ BANKSTEROW I OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNE TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMOZ PANIE BÓG .