Prawo i Sprawiedliwość wojna domowa

PiS doprowadzi do wojny domowej ws. szczepień i obostrzeń!? Kto, komu, gdzie i za ile!? [WIDEO]

przez | 24 listopada 2021

Marcin Rola zaczyna od tego, do czego prowadzi cenzura na YouTube oraz na Facebooku. Wszyscy wiemy i często chętnie korzystamy z tych dwóch mediów, jednak panuje tam wszechobecna cenzura i treści prawicowe, które zawierają wiele prawdy i nie zgadzają się z przyjętą wszędzie narracja medialną, są właśnie blokowane i kasowane. Tak jest właśnie z polską, patriotyczną telewizją internetową w Realu24. Warto na pewno wiedzieć, że im bliżej do premiery BanBye’a, to tym więcej kłód pod nogi rzucają właśnie Facebook i YouTube.

– Będzie zwołane spotkanie przez panią marszałek Witek. Zobaczcie jak pięknie pisowcy się wycofują, gdyż dostali kopa od swoich wyborców, odnośnie wiadomo czego, czyli słynnego eksperymentu. Boją się posłowie PiSu podpisywać tę ustawę, która łamie wszelkie możliwe prawa, przede wszystkim prawa obywatelskie i prawa naturalne oraz prawa człowieka – mówi o Prawie i Sprawiedliwości Marcin Rola.

– Tutaj nikt nie widzi w tym problemu. Chodzi o lewaków. Wobec tego to jest nieprawdopodobne i już Prawo i Sprawiedliwość chce rozmyć tą całą odpowiedzialność. Z tego względu marszałek Witek zaprosiła polityków wszystkich klubów na spotkanie. Chodzi o ustawę, która ma przejść ponad podziałami – dodaje redaktor Rola.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 45

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments