Robert Winnicki o segregacji sanitarnej

Po Dziamborze teraz Robert Winnicki rozprawia się z covidową propagandą i segregacją sanitarną w studiu Polsta News! [WIDEO]

przez | 20 listopada 2021

– Chcę zapytać, dlaczego jest tak, że posłowie PiSu wycofują się z poparcia dla projektu, by pracodawcy mogli wiedzieć, kontrolować, czy pracownik jest zaszczepiony, czy nie. Było 20 podpisów pod takim projektem jeszcze wczoraj i już wiemy, że posłowie się z tego pomysłu wycofują – pyta pani redaktor.

– Wszyscy mają z tym problem, Bogu dzięki, że ma z tym problem i PiS i Platforma Obywatelska, ponieważ to nie jest żadne rozwiązanie. Segregacja sanitarna, poza tym, że byłaby bezprawna w świetle obowiązującej Konstytucji i obowiązujących przepisów prawa, to dodatkowo ta segregacja sanitarna idąca w tym kierunku, co chce pan poseł Hoc czy inni posłowie, którymi dzisiaj rząd chce się wyręczyć, żeby razem z Lewicą i częścią Platformy przepchnąć właśnie segregację sanitarną – odpowiada Robert Winnicki.

– Te rozwiązania byłyby bezprawne. Ale po drugie są również nieskuteczne. To pokazują nam przykłady państw Zachodu, które te rozwiązania stosują – mówi Winnicki.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 17

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
salomon.pl

Winnicki, braun czy JKM to główne szkodniki i prowokatorzy w Konfederacji i to dzięki nim i ich medialnej działalności pada wizerunek partii, która miała być zbrojnym ramię w walce o prawdę i dobrobyt Polaków a okazali się największymi szujami i podłymi zdrajcami naszych ideałów i dążenia do wolności i suwerenności a tu szykujanam getto jak w Strefie Gazy.

salomon.pl

Ja proponuję żeby wszyscy z Konfederacji rozprawili się z faktem o tym jak zagłosowali w sprawie oddania polskich złóż miedzi obcym koncernom żeby Polacy mieli mniej zysków i byli biedniejsi a i rozliczyli się z pieniędzy jakie JKM zdefraudował w Konfederacji.To są obłudni pasożydowscy sługusy którym wydaje sie że Polacy to ochrzczony ciemny motłoch i zapomnieli komu usługuje koszerna konfederacja i jakie geszefty wspierają żeby orżnąć Polaków dając przewagę lichwie pasożydowskiej z Wall Strett.

namiestnik

Lecz się psychicznie schorowany człowieku. Bredzisz jakieś hasełka i kocopoły na które nie masz żadnych faktów ani dowodów. Włącz sobie tvppis i stul dziób pożyteczny idioto. Dobranoc