Braun w Sejmie

PODWYŻKA pensji dla POSŁÓW, „lex TVN”, segregacja sanitarna i AROGANCJA władzy [WIDEO]

przez | 11 sierpnia 2021

Konfederacja jasno stoi na straży prawa, godności oraz uczciwości. PiS podnosi pensje polityków, kiedy mamy kryzys związany z Covidem. W kraju nie dzieje się teraz dobrze. Podwyżka pensji dla posłów w czasie, kiedy kryzys dotyka wszystkich Polaków oraz sytuacja gospodarcza Polski jest daleka od dobrej, jest w pewnym sensie arogancją władzy. Konfederacja mówi stanowcze: „NIE!”, jednak bezczelność Prawa i Sprawiedliwości nie ma granic.

Inną ważną kwestią jest głosowanie w sprawie TVN. Mowa o „lex TVN”. Tutaj jasno widzimy, że Prawo i Sprawiedliwość chce pozbyć się mediów, które nie są po ich stronie i często ich kryrykują. Czy to nie jest zamach na wolne media? Sami powinniśmy ocenić, czy metody, jakimi posługuje się partia rządząca dalekie są od przyjętych norm w ramach funkcjonowania demokracji w Polsce.

Konfederacja wyraźnie sprzeciwia się także segregacji sanitarnej w związku z pandemią koronawirusa. Na takie działania rządu w Polsce nie ma absolutnej zgody jedynej prawicowej partii w Sejmie RP, czyli właśnie Konfederacji. Zatem warto odpowiedzieć sobie na pytanie: „w jakim kierunku podąża Polska pod rządami Zjednoczonej Prawicy?”.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments