Weronika Marzec

MŁODA Polka mieszkająca w USA błaga o pomoc ws. PRZYMUSU SZCZEPIEŃ! TOTALITARYZM w praktyce!? [WIDEO]

przez | 29 września 2021

– Cały czas gdzieś opieramy się o te tematy, które nas, niestety, bardzo mocno otaczają. Kwestie sytuacji, jakie dzieją się na świecie już drugi rok. Nic nie przynosi de facto pozytywnych efektów, a jak pokazuje sytuacja w Australii, jest coraz gorzej. Przenieśmy się jednak do Stanów Zjednoczonych. Nie zawsze człowiek żyje polityką. Jednak jest to temat polityczny, a nie zdrowotny – komentuje sytuację nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, dziennikarz Marcin Rola.

– Moimi gośćmi są dwie panie, które napisały do mnie dosyć odnośnie dosyć newralgicznej kwestii. Jakie problemy mają teraz osoby mieszkające w USA. Jedna z zaproszonych pań, ma problemy na uczelni w związku z koronawirusem – dodaje dziennikarz.

– Jestem studentką trzeciego roku na jednej z prestiżowych uczelni w Nowym Jorku. Studiuję biznes i zarządzanie. Do tej pory miałam dobrą opinię na temat tej uczelni i nie miałam żadnych problemów. Natomiast od tego semestru wróciliśmy stacjonarnie do szkół na uczelnię i pojawił się problem szczypawic. Mój problem polega na tym, że nie chcę być częścią systemu i nie chcę przyjąć szczepionki – mówi Weronika Marzec.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments