portal wRealu24 zablokowany

Portal wRealu24 ZABLOKOWANY przez ABW za szerzenie „rosyjskiej propagandy!” [WIDEO]

przez | 3 maja 2022

Portal wRealu24 zablokowany

Blokada dotyczy aż kilkudziesięciu stron. Jak informuje niezalezna.pl Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zablokowała portal informacyjny wRealu24.pl, gdzie redaktorem naczelnym jest Marcin Rola. Z medialnych przekazów wynika, że polskie służby zdecydowały się na taki krok, gdyż portal miał rzekomo dopuścić się szerzenia „rosyjskiej propagandy”. Jednak portal, którego właścicielem jest Marcin Rola nie jest jedynym, który został w ostatnim czasie zablokowany. Blokada objęła kilkadziesiąt domen. Minister do spraw cyfryzacji Janusz Cieszyński w minionym miesiącu zapowiadał, że zostaną wprowadzone pewne mechanizmy, których zadaniem jest umocnić działania na rzecz walki z dezinformacją w Internecie.

Oświadczenie Marcina Roli

Marcin Rola zapowiedział, że skieruje sprawę do sądu. – Jako zarejestrowany i legalnie działający tytuł prasowy, kierujemy sprawę do sądu. Będziemy domagać się zarówno przeprosin jak i zadośćuczynienia od wszystkich tych, którzy z Polski zrobili sobie prywatny folwark – taką informację zamieścił na Twitterze dziennikarz Marcin Rola.

Cenzura polityczna w Polsce

– Jestem zwolennikiem walki z rosyjską dezinformacją, ale w trybie tej walki nie można dopuścić do tego, aby blokowano polskie media, które działają w oparciu o polskie prawo prasowe. Jeśli wyrazimy zgodę na takie działania, to wtedy możemy mówić o wprowadzeniu mechanizmu cenzury politycznej – wypowiedział się polityk Konfederacji Krzysztof Bosak.

Źródło: Tarnogorski.info / wRealu24 (YouTube)

Russell Brand: Absurdy cenzorskie na Facebooku sięgają zenitu!

https://wolnosc.tv/russell-brand-absurdy-cenzorskie-na-facebooku-siegaja-zenitu-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 78

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Regina

Czy o taką Polskę walczyliśmy??? W sprawie TVN-u podkulili ogony, a wobec słabszych ,,gieroje,,. Z agenturą ruską i niemiecką nikt nie walczy. A Sakiewicz jest zwyczajnie żałosny!!!

sofism

Kto (???????) stanowi prawo każące obywateli państwa za mówienie prawdy, prawdziwej historii – czego rządzący nie mogą- zamiast tworzyć prawo , karać za „mowę nienawiści”. Kto winien niech się bije w piersi i przeprasza, czyni zadośćuczynienie. Jak mają inne państwa? Pamiętamy Erikę S.?

Jan

A gdzie lezy prawda? Od kiedy publiczne wypowiadanie własnego zdania jest zabronione? Myślałem do tej pory, że na cenzurę mediów pozwalają sobie tylko dyktatorzy, a tu niespodzianka, w demokratycznym kraju

Maria

Jeżeli popierasz walkę z rosyjską propagandą, popierasz walkę z polską propagandę. Tylko zgoda na wolność wypowiedzi jest prawdziwą wolnością.

Adam

Putin też walczy z dezinformacją i blokuje portale. Może to jakaś wspólna akcja ABW z FSB.

wasel

szykują połączenie Polskę i ukrainę a przesiedlenia ludzi z obszarów nieobjętych wojną jest też w kwestii pewnej sprawy i to już jest fakt

Ryszard

Rosja zwycięża na wszystkich kierunkach.ukrainy praktycznie juz nie ma.Bujcie się rzydki jest nadzieja dla nas Polaków że Putin zwami też zrobi porządek.
Uwolnijcie skurwiele Wojciecha Olszańskiego, Marcina Osadowskiego i innych Polaków których czymacie w lochach.
Wasz koniec jest bliski.
Sława i chwała wielkiej niezwyciężonej Rosji!!!
Na pohybel rzydowskim zdrajcom,sprzedawczykom i kolaborantom.

Ryszard

Ryszard

Wiktor Wektor

A Ministerstwo Prawdy kiedy powstanie?

wildEast

już jest…

Jerzy Andrzej

Wolałbym, żeby zamiast kneblowania zostały wytoczone procesy o łamanie prawa. W związku z tym trzeba postawić konkretne zarzuty.

Adam

Gdyby ktoś chciał przedstawić zarzuty to miałby problem. Mogli by dojść do ośmieszenia ABW ,a tak blokada bez uzasadnienia szczegółowego. To taka wspólna akcja ABW i FSB. Podobny styl działania.

Wiktor Wektor

Ostatnio dość częsty motyw w serialach TVPiS jest aresztowanie jakiegoś bohatera serialu (czasem bez przedstawienia zarzutów) i zamknięcie w areszcie wydobywczym. Tylko materaców nie pokazują i nie wywożą na drugi koniec kraju, na razie. „Ka§ta” to było jednak za mało.