Maria Kurowska

Poseł Maria Kurowska wybrana z listy PiS krytykuje w TVP politykę rządu w sprawie szczepień i podejścia do C-19! [WIDEO]

przez | 28 stycznia 2022

– Wszyscy państwo jesteście za szczepieniami. Ja od początku mówiłam, że jeżeli ktoś chce się szczepić, proszę bardzo, niech się szczepi. Natomiast nade wszystko powinniśmy leczyć Covida. Przecież nie było w Polsce takiej sytuacji, że była choroba i my byśmy tej choroby nie leczyli. Tymczasem doszło do tego, że my Covida nie chcemy leczyć, nie leczymy, mało tego, ktoś zdiagnozowany po teście ma iść do domu, nie może wracać do tej przychodni, żeby dano mu lekarstwo, tylko ma czekać w domu, aż się poważnie rozchoruje – mówi Maria Kurowska.

Maria Kurowska o Covidzie

– Stąd mamy te zgony, które mamy. Natomiast przy tych zgonach chciałabym jeszcze uświadomić państwa, że to jest tak, co zostało zresztą potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia, że my w Polsce podawaliśmy zgony zarówno te, które wynikały z samego Covida, jak i ze wszystkich chorób współistniejących – dodaje posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Maria Kurowska.

Źródło: TVP

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments