Bosak Krzysztof

Posłowie Konfederacji dosadnie i konkretnie masakrują rząd i mówią jak jest o epidemii koronawirusa oraz patologiach w Polsce, z jakimi obecnie mamy do czynienia [WIDEO]

przez | 26 czerwca 2021

Krzysztof Bosak mówi o tym, że w Polsce mamy do czynienia z bezprawiem. Konfederacja w ostatnich dniach przedstawiła swoje propozycje. Między innymi ustawę „Stop segregacji sanitarnej”. Jest to projekt, nad którym powinniśmy właśnie dzisiaj debatować. Nie wolno dopuścić do łamania praw. To właśnie robi teraz rząd, który narusza prawa żołnierzy, funkcjonariuszy służb. Nie wolno narzucać Polakom szczepień na Covid-19. W tej chwili, nawet mimo rekordowo niskiej liczby zachorowań, rząd utrzymuje stan epidemii.

Bosak apeluje do rządu, aby poszedł po rozum do głowy. Dlaczego obecnie obowiązuje w Polsce zakaz zgromadzeń do 150 osób, jednak rząd zezwala na manifestacje LGBT. Dla rządu manifestacje pod tęczową flagą są nietykalne, ponieważ chodzi o to, że takie osoby mają ochronę ambasady amerykańskiej. To jest paradoks. Zwykłym obywatelom odmawia się manifestacji, w których chcą domagać się respektowania praw.

Bosak także mówi o aborcji oraz o tym, że wielu posłów Sejmu RP stosuje tak zwane dwójmyślenie. Dość z partyjnictwem oraz podwójną moralnością. Uchylmy stan epidemii.

W dalszej części filmu wypowiada się także inny polityk Konfederacji – Konrad Berkowicz. Według niego pieniądze są przydzielane z góry szpitalom i to nie ma nic wspólnego z jakością usług. Jest to marnotrawstwo pieniędzy. Musimy usunąć komunę z ochrony zdrowia, tak samo, jak ją usunięto z żywności.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments