Marcin Rola o 1449

Prowokacje pod Sejmem ws. ust 1449? Pierwsza w Polsce debata lekarska! Kiedy upadek bandytów? [CAŁOŚĆ] [WIDEO]

przez | 14 września 2021

WRealu24 zorganizowało merytoryczną debatę lekarską. Dwaj lekarze przekonywali do swoich argumentów i racji. Debata lekarska była na wysokim poziomie i każdy z lekarzy prezentował swoje stanowisko odnośnie poglądów. Osoby, które oglądały debatę lekarską w telewizji internetowej wRealu24, mogły otrzymać odpowiedzi na wiele pytań, które odnoszą się do koronawirusa oraz do choroby COVID-19. Każdy ma prawo mieć własne zdanie. Nie ma tutaj znaczenia czy ktoś kogoś nie lubi. Ważne, że była debata na argumenty. Do takiej rzetelnej debaty doprowadził redaktor Marcin Rola.

15 września to bardzo ważny dzień, gdyż będą protesty pod Sejmem w sprawie procesowania ustawy 1449. Nie możemy dać się sprowokować. Musimy protestować i wyrażać własne poglądy w sposób cywilizowany oraz zgodny z prawem. Marcin Rola wprost mówi, że ustawa 1449 jest antypolska. Jest cała masa nasłanych prowokatorów, którym zależy na wprowadzeniu pewnego zamętu i chaosu. Jeżeli będą was prowokować, to róbcie zdjęcia, nagrywajcie i zgłaszajcie ich na policję.

Marcin Rola mówi także o tym, jak można zdobyć władzę w Polsce. Tę władzę zdobywa się metodami demokratycznymi. Rewolucje to coś złego i nie ma na to zgody. Chodzi o pewne zjednoczenie się, pewną oddolność oraz o połączenie się pewnych środowisk w walce o poglądy, własne racje oraz o wolność.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments