Rafał Piech segregacja sanitarna

Rafał Piech: Musimy się zmobilizować i solidarnie omijać miejsca, gdzie segreguje się ludzi! [WIDEO]

przez | 14 stycznia 2022

– Ja muszę powiedzieć tak, że moja noga nie postanie w żadnym takim lokalu, gdzie segreguje się ludzi. Jak pytacie mnie co robić, jeżeli ponad 20 milionów ludzi zmobilizuje się, i to nawet tych zaszczepionych, ale tych, którzy są przeciwni segregacji sanitarnej, to powinniśmy solidarnie omijać szerokim łukiem wszystkie takie punkty, wszystkie takie miejsca. Wtedy zobaczycie, że za dwa, trzy tygodnie oni sami przyjdą i będą prosić, abyście wrócili i obiecają Wam, że nigdy nie będą Was sprawdzać czy macie paszport, czy nie – mówi prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech.

Rafał Piech segregacja sanitarna. Ostrzeżenie dla narodu polskiego

– To jest jedyna droga. Jeżeli się nie połączymy teraz i nie zmobilizujemy, to niestety tak nas będą rozgrywać. Pamiętacie jak mówiłem o takiej pełnej mobilizacji. Mówiłem, że przyjdzie taki czas, kiedy będziemy musieli się wszyscy zmobilizować. To jest ten moment! – ostrzega oraz apeluje Rafał Piech.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 109

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Antyglobal

To prawda ,musimy bojkotować tych co poszli na współpracę i tak jak podczas 2 wojny nie wchodzić do miejsc gdzie dyskryminują i segregując ludzi .”Tylko świnie siedzą w kinie”

Wkurzona baba

Znam osobiście takich ludzi, którzy wiedzą, jak jest, ale nie mają nic przeciwko wchodzeniu tam, gdzie właśnie dziś dochodzi do segregacji. I nie widzą w tym nic nieodpowiedniego. Czasem zastanawia mnie pojmowanie wolności u takich …

Tomasz

Przydałaby się jakaś lista miejsc gdzie segregują ludzi. Odpowiadają za to ludzie o tym samym profilu psychologicznym którzy 80 lat temu palili innych w piecach. Prędzej czy później ten cyrk się skończy – dobrze wtedy będzie pamiętać kto jest kim.