Rafał Piech trzecia dawka

Rafał Piech, Prezydent Siemianowic Śląskich: PRZEKAZ DLA ZASZCZEPIONYCH [WIDEO]

przez | 13 stycznia 2022

Rafał Piech trzecia dawka – Kieruję mój przekaz do wszystkich tych osób, które przyjęły dwie dawki preparatu i chciałbym Was prosić, aby właśnie tym osobom przesyłać ten przekaz. Otóż rząd niemiecki na swoich stronach poinformował, że wszystkie te osoby, które przyjęły dwie dawki preparatu, a nie przyjęły tej trzeciej przypominającej, niestety nie wejdą bez negatywnego testu do lokali gastronomicznych. Czyli muszą dodatkowo wykonać test. Pojawia się kolejne oszustwo i kłamstwo, gdzie deklarowano nam, że po drugiej dawce będziemy normalnie funkcjonować – ostrzega prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech.

Rafał Piech trzecia dawka

– Już dzisiaj wiemy, że ta sama sytuacja może się powtórzyć za chwilę w Polsce. To z kolei będzie oznaczać, że jeżeli nie przyjmiesz trzeciej dawki, nie będziesz mógł normalnie funkcjonować. Dalej będziesz musiał się testować i będziesz mieć status osoby niezaszczepionej. I to jest bardzo ważne. Nie masz trzeciej dawki, to wróci status osoby niezaszczepionej – kontynuuje Rafał Piech.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 267

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech Muszyński

Jak to możliwe, że się nie zaszczepiłem i żyję? No Panie ministrze z łapanki Niedzielski? Jak to możliwe pseudo-ekspercir Horbanie?

Jaro

jakoś tak wyszło że trzecia dawka MUSI być typu mRNA

Adrian

A poziej bedzie „absolutnie niezbedna 4, 5 dawka” az do zgonu zainteresowanego chyba ze globalisci stana predzej przed trybunalem ds badania zbrodni przeciw ludzkosci (patrz Norymberga 2.0)bo pozew zlozono w pazdzierniku ub roku – grupa dr Rainera Füllmischa.