Rafał Ziemkiewicz wRealu24

Rafał Ziemkiewicz OSTRO o Tusku, Michniku oraz $ZCZEPIONKACH. Czym jest segregacja sanitarna i dlaczego media kłamią? [WIDEO]

przez | 7 września 2021

Rafał Ziemkiewicz tym razem udzielił komentarzu w telewizji internetowej wRealu24. Mamy do czynienia z pewną groteskową sytuacją, kiedy chodzi o koronawirusa. Oczywiście nikt nie neguje tego, że jest Covid. Jednak działania rządu polskiego pozostawiają wiele do życzenia. Mamy do czynienia z pewną obsesją na temat koronawirusa. Tej obsesji ulegają nie tylko Polacy, ale także partia rządząca, czyli Prawo i Sprawiedliwość. W wypadkach samochodowych ginie co roku wiele osób. Czy zatem powinniśmy zabronić Polakom jeździć samochodami? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

Ziemkiewicz mówi także o Michniku i Tusku. Czy kiedykolwiek pozbędziemy się ich z życia politycznego? Wielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele szkód wyrządzili oraz wyrządzają oni Polsce. Niestety jest pewna grupa osób w Polsce, które wierzą w to, co mówią Adam Michnik oraz były premier Polski Donald Tusk.

Warto także wysłuchać wypowiedzi Rafała Ziemkiewicza na temat sytuacji, jaka ma miejsce na granicy polsko-białoruskiej. Nie możemy uwierzyć, że są to biedni ludzie, którzy potrzebują pomocy. Niestety aktywiści lewicowi mają inne zdanie i próbują wywrzeć presję na rząd Polski oraz na Polaków. Jest to dosyć niebezpieczna sytuacja.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.3 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bodek

i ma racje popieram