Robert Winnicki o wysypisku śmieci w Polsce

Robert Winnicki: Polska stała się WIELKIM WYSYPISKIEM ŚMIECI dla państw UE! [WIDEO]

przez | 11 maja 2022

Robert Winnicki o wysypisku śmieci w Polsce

– Rozmawiamy dzisiaj o dyrektywie w sprawie hałasu, ale przecież jest to dobry moment, żeby przypomnieć o palącym, wciąż nie zlikwidowanym problemie, która polega na tym, że Polska stała się, niestety, w minionych latach, wielkim europejskim wysypiskiem śmieci. Zwożone są do Polski co roku tysiące ton odpadów z różnych państw europejskich, i niestety, jest to pokłosie tego, że nie możemy tego zablokować na granicach. Państwo polskie jest bezradne wobec tego procederu – mówi poseł Konfederacji Robert Winnicki.

Robert Winnicki mówi o tym, jak Polska jest zasypywana śmieciami

– Jest to pokłosie również regulacji europejskich, do których musimy się dostosowywać. Te sprawy są palące. Doniesienia z ostatnich dni mówią o nowym wysypisku i nowym zagrożeniu ujęć wody pitnej, chociażby pod Poznaniem. To są realne sprawy, realne problemy, na które cierpią lokalne społeczności. Przypomnijmy setki pożarów, które miały miejsce, na których nieuczciwi patoprzedsiębiorcy zarabiali – dodaje Robert Winnicki w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.

Grzegorz Braun: Każda ŚWINIA w UE musi mieć PASZPORT! Czy wy rozważacie wychodzenie z tego OBŁĘDU?!

https://wolnosc.tv/grzegorz-braun-kazda-swinia-w-ue-musi-miec-paszport-czy-wy-rozwazacie-wychodzenie-z-tego-obledu-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pato-pis

Gdzie się nie obrócić tam szkodnictwo i pozwalanie na nie. Pato-rząd zajęty tylko swoimi partykularnymi interesikami. Do tego szkodnictwa w randze ludobójstwa jest też przyzwolenie pisowskie na stosowanie glifosatu i zgoda na rozpylaniem chemii na głowami Polaków – chemtrails.