Sławomir Mentzen o noszeniu maseczek

Sławomir Mentzen w Polsat News: „Popieram nienoszenie maseczek jako walkę z symbolem” [WIDEO]

przez | 1 listopada 2021

Gościem w czasie „Śniadania Rymanowskiego” w Polsat News był doktor Sławomir Mentzen. Temat rozmowy oczywiście jak najbardziej aktualny, bo dotyczył zaostrzenia kar za nienoszenie maseczek. Tym właśnie niedawno straszył nas minister zdrowia Adam Niedzielski. Według dr-a Mentzena mamy obecnie przymus zasłaniania ust oraz nosa. W ocenie polityka Konfederacji maseczka jest tylko symbolem i to było wiadome od samego początku. Celem noszenia maseczek nie jest walka z koronawirusem, a mają one jedyne przypominać, że mamy epidemię.

– Właśnie wtedy proponowałem, żeby zamiast maseczek nosić przypinki – mówi dr Mentzen.

– To nie jest oparte na nauce. Chodzi o przymusowe noszenie masek. Jest to jedynie oparte na pewnej psychologii tłumu, na naukach behawioralnych. Chodzi o wmówienie wszystkim, że mają się bać – twierdzi Sławomir Mentzen.

Dr Sławomir Mentzen mówił także w studiu Polsatu, że sam nie nosi maski i nie miał, jak dotąd, żadnych problemów. Według ekonomisty jest to jeden wielki cyrk. Rząd nakręca z epidemią. Oczywiście inny politycy, którzy byli w studiu, skrytykowali podejście Konfederaty.

– Profesor Kuna odniósł się do metaanalizy z 65. recenzowanych badań naukowych i ta metaanaliza pokazała, że nie ma w praktyce istotnego wpływu maseczek na transmisję wirusa – powiedział na sam koniec dr Sławomir Mentzen.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 8

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bodek

Ten cały Metzen to zwykły zjeb. Pierdoli głupoty żeby zaistnieć w mediach, bo poza tym nie ma nic konkretnego do powiedzenia.
Najgorzej że inne zjeby powtarzają za nim te debilizmy

AA

Bodek zabłysłeś to ty swoim niedo******** mozgowym, gość mówi prawdę a ty twierdzisz że pier*** głupoty. Zastanów się zanim coś napiszesz bo ewidentnie nie używasz mózgu.

Nick

Zaprzeczasz faktom. Powtórzył słowa ówczesnego ministra zdrowia. Nie musisz się zgadzać ich opcją polityczną, ale komentuj fakty, a nie wytrząsaj się emocjonalnie.

Discord Nintendo

A ja noszę dla świętego spokoju, żeby się z ludźmi nie użerać.

Leoś777

Nie ma się czym chwalić. Dzięki takim jak ty, ci rządowi manipulatorzy i bandyci wiedzą, że mogą pozwolić sobie na więcej. To postawa tchórza, a nie człowieka umiejącego myśleć i wyciągać samodzielne wnioski.

Nick

Tylko, że dla tzw. „Świętego spokoju” oddajemy niepostrzeżenie kolejny skrawek wolności. Za chwilę kolejny durny pomysł wpadnie im do głów. Nie można się cały czas zgadzać.

Kb

Jak zwykle dr Mentzen ma racje. Oby wiecej osob zaczelo myslec !

Flatearth

Może coś o obozach smierci dla anty covidowców ?
Z gilotynami i komorami gazowymi obok crematoriów ??
NENE VALLEY CREMATORIUM – UK