Sławomir Mentzen o Nowym Ładzie

Sławomir Mentzen: „PŁASKOZIEMCY z PiS!” OSTRY komentarz nt. zapowiedzi o cenach regulowanych! [WIDEO]

przez | 12 stycznia 2022

Kilka lat temu pisałem o rządach PiS, że skończą się biedą, inflacją, długami, oraz kolejkami do sklepów po jedzenie na kartki, miałem nadzieję, że przesadziłem. Niestety w tym kierunku zmierzamy coraz szybciej. Socjalizm, etatyzm i interwencjonizm, po raz kolejny nie zadziałały – komentuje Sławomir Mentzen zapowiedzi PiS o wprowadzeniu regulowanych cen artykułów spożywczych w sklepach. Taką deklaracje złożył poseł PiS Kazimierz Smoliński.

– Chcemy wprowadzić ceny regulowane na podstawowe artykuły żywnościowe – chleb, cukier, mąkę. Takie rzeczy. Takie rozwiązanie może być wprowadzone – oświadczył poseł.

Kolejne absurdalne pomysły PiS

Ekonomiczni płaskoziemcy z PiS wyciągnęli ze swojemu arsenału metod gaszenia ognia benzyną nową broń: ceny regulowane na podstawowe artykuły żywnościowe: chleb, cukier, mąka. Pomysłem pochwalił się poseł Kazimierz Smoliński. Gdy kilka lat temu pisałem, że rządy PiS skończą się biedą, inflacją, zadłużeniem i kolejkami do sklepów po jedzenie na kartki, miałem nadzieję, że przesadzam. Ale nie, my naprawdę w tym kierunku coraz szybciej zmierzamy. Socjalizm, etatyzm i interwencjonizm po raz kolejny, co za zaskoczenie, nie zadziałały – skomentował te słowa Sławomir Mentzen.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments