Sylwia Mazurek

Sylwia Mazurek: KOMUNISTYCZNY TERROR we Włoszech! Historia, która nadal wzbudza STRACH! [WIDEO]

przez | 6 maja 2022

Kim był Sergio Ramelli?

Wydarzenie to miało miejsce w Mediolanie w 1975 roku. Wtedy właśnie, przy użyciu kluczy warsztatowych, zamordowany został osiemnastoletni chłopak. Stało się to pod jego własnym domem. Aktu morderstwa dokonali starsi od chłopaka lewaccy aktywiści. Ten fakt do dzisiaj wielu szokuje. Jednak jeszcze bardziej szokujące jest to, co wydarzyło się później. Mieliśmy do czynienia z ogromną kampanią nienawiści wobec rodziny ofiary. Na manifestacjach słyszane były okrzyki „10, 100, 1000 Ramellich”, które nawoływały do kolejnych mordów. Utrudniano także godny pochówek chłopaka. To wszystko pokazuje, jak ogromna była skala tego problemu. Oczywiście chodzi o lewicową przemoc oraz powiązania bojówkarzy z poplecznikami w strukturach mediów oraz państwa.

Sylwia Mazurek mówi o Sergio Ramellim

– To jest bardzo przykra historia. Sergio Ramelli był normalnym chłopakiem, uczniem Technikum Mechanicznego, który miał swoje plany, miał dziewczynę, miał przyjaciół i w piątym roku nauki w technikum zaangażował się w prawicowej organizacji. Była ta partia narodowo-konserwatywna. Jednak szkoła, w jakiej się uczył, była raczej opanowana przez osoby o poglądach lewicowych. Z każdym dniem życie Sergio Ramellego stawało się coraz trudniejsze, gdyż był często poniżany, a nawet bity…

Jeszcze bardziej szokujące jest to, co wydarzyło się później. Mieliśmy do czynienia z ogromną kampanią nienawiści – mówi Sylwia Mazurek, która jest teologiem religii oraz redaktor tłumaczenia książki „Sergio Ramelli. Historia, która nadal wzbudza strach”.

Źródło: wRealu24 (BanBye)

Polski już nie ma! Jest już tylko Polin! Zbigniew Modrzejewski nie pozostawia złudzeń! [WIDEO]

https://wolnosc.tv/polski-juz-nie-ma-jest-juz-tylko-polin-zbigniew-modrzejewski-nie-pozostawia-zludzen-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments