Tomasz Grabarczyk - Czy wy jesteście normalni

Tomasz Grabarczyk w Sejmie do Gowina i Jandy: Czy wy JESTEŚCIE NORMALNI?! [WIDEO]

przez | 27 września 2021

Czy politycy, celebryci są normalni? Czy oni zachowują się racjonalnie? Chodzi o koronawirusa oraz o to, jak jest on przedstawiany w mediach. Niestety media gównego nurtu zakłamują rzeczywistość i nie mówią nam prawdy oraz wpajają nam, że każdy powinien się zaszczepić w imię naszego dobra. Tak to wygląda obecnie w Polsce. Kwestie te komentuje Tomasz Grabarczyk z Konfederacji.

– Mam pytanie do pana Gowina, do wszystkich polityków, czy to PiSu, czy to reszty tak zwanej, koncesjonowanej opozycji, która wspiera z otwartością te wszystkie pomysły segregacji sanitarnej obywateli. Pytanie do takich celebrytów jak Krystyna Janda. Czy wy jesteście normalni?! Czy wy naprawdę uważacie, że możemy wyrzucać ludzi z pracy lub zakazywać im pracować, odbierając im wynagrodzenie, pensje, dlatego, że się nie zaszczepili? Czy to jest normalne? – pyta się Tomasz Grabarczyk, który jest dyrektorem biura prasowego Konfederacji.

– Czy takie pomysły podsuwa wam patocelebryta profesor Horban, który uchodzi za specjalistę w związku z medycyną, ze sprawami medycznymi dla rządu, chociaż sam w każdym programie zachowuje się i wygląda, jakby skończył właśnie całodniową libację alkoholową u redaktora Mazura? Czy to jest naprawdę wasz autorytet i teraz jego będziecie słuchać? – mówi Grabarczyk.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments