przymus szczepień

TOTALNY SKANDAL! PRZYMUS szczepień dla Polaków, ale dla posłów już NIE?! [WIDEO]

przez | 13 stycznia 2022

Polacy z pewnością nie dadzą się do niczego przymusić – mówi Krzysztof Łuksza w wywiadzie z Pawłem Zdziarskim. Najciekawsze jest to, że politycy sami dla siebie nie chcą obowiązkowego przyjęcia preparatu, a dla Polaków ma być to obowiązek. Nie ma w tym żadnej logiki, za to jest propaganda emocji i strachu. I temu się stanowczo sprzeciwiamy.

Równi i równiejsi

Podczas posiedzenia sejmowej Komisji Zdrowia odbyło się głosowanie w związku z projektem ustawy „o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19”. Posłowie głosowali nad poprawkami, wśród nich znalazła się taka, która nakładała obowiązek szczepień posłów i senatorów. Jak się okazało posłowie PiS nie są zainteresowani takim rozwiązaniem i poprawka nie przeszła. Ci sami ludzie, którzy chcą zmuszać innych do obowiązkowego szczepienia dla dobra wszystkich wyrazili swój sprzeciw przed tym, by sami byli zaszczepieni. Zatem gdzie tu jest logika? Pomysł poparli wszyscy członkowie komisji z Lewicy, oraz Koalicji Obywatelskiej.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 50

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JACEK

Oj wy ku..y chyba chcecie żeby wam te durne łby odle……..y

Stefan

Jestem ciekaw ktora to k.. chce Polakow zatruwac tym mRNA swinstwem.
Jezeli to byl kurdupel to niech sobie obejrzy video z zaszlachtowania Adamowicza.
Poza tym proba silowego scpypienia czy nakladania kary finansowej za nie scypienie, jak chca zrobic w Quebecu skonczy sie powstaniem. Nawet pis bando o tym nie mysl!!!

Wiktor Wektor

Czyli adenowirusowa szczepionka jest lepsza?