Trader21 o Bidenie

Trader21 OSTRO wRealu24 o Bidenie, fałszywej zarazie, dominacji Chin oraz nadchodzącej komunie! [WIDEO]

przez | 23 września 2021

Cezary Głuch, czyli Trader21, odnosi się do kwestii globalnych oraz do zmian, jakie zachodzą na świecie. Trader21 mówi o sytuacji w Afganistanie oraz o polityce, która jest realizowana na Bliskim Wschodzie. Amerykanie ponoszą jedną wielką porażkę. W 2001 roku Stany Zjednoczone rozpoczęli inwazję na Afganistan. Po dwudziestu latach nic tam się nie zmieniło. Podobnie, jak w Iraku. Tutaj Amerykanie także chcieli wprowadzić demokrację i nic z tego nie wyszło.

Tak właśnie wygląda procedura szerzenia demokracji. Tego zadania próbuje podjąć się największe militarne mocarstwo. Jednak to się nie udaje. Trader21 mówi także o prezydencie USA, Joe Bidenie, który to podjął decyzję o wycofaniu wojsk amerykańskich z Afganistanu. Amerykanie przeznaczyli około 2 biliony dolarów na Afganistan. Jest to ekwiwalent 100 lat PKB tego kraju. Musimy wprost powiedzieć o jednej wielkiej porażce.

Teraz kontrolę nad Afganistanem przejmują Chińczycy. W swoim kraju mają zamordyzm. Trader21 pokazuje jak oni działają. Dla nich metodą na uzyskanie stabilizacji jest utrzymanie wysokiego wzrostu gospodarczego. Chodzi o to, aby uniknąć jakichkolwiek zamieszek oraz wyciągnięcie ludzi ze skrajnej biedy.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *