ratownik medyczny o patologiach

Trudno w to uwierzyć!! Ratownik medyczny pokazuje, jak ogromna jest skala kryzysu w ochronie zdrowia przy okazji COVIDu. Zobaczcie, w jakiej patologii funkcjonujemy! [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Pogotowie ratunkowe jest tworem, który jest powoływany przez Marszałka Województwa. Tak naprawdę mocodawcą oraz parasolem ochronnym pan Struzik, czyli Marszałek Województwa. To on zapewnia parasol ochronny nad swoimi protegowanymi, których umieścił w pogotowiu ratunkowym. Cały zarząd, całe kierownictwo, cała dyrekcja, to są ludzie związani z PSL-em. Oni kandydowali z list PSL w wyborach.

Sprawa jest zatem oczywista. Oni w czasie pandemii ujawnili tak nieprawdopodobny poziom ignorancji, brak kompetencji, że tą sprawą powinna zająć się prokuratura. Określenie: ich stopień ignorancji powodował zagrożenie dla zdrowia oraz życia ludzkiego w Warszawie na masową skalę.

Rzuca się tutaj brak organizacji oraz brak profesjonalizmu, jeśli chodzi o ratownictwo medyczne. Mamy do czynienia, wobec tego, z patologiczną sytuacją i ten problem musimy koniecznie rozwiązać. Niekompetencja ludzi w pogotowiu ratunkowym jest faktem. Jest to pewne kuriozum oraz coś absurdalnego. Nie było profesjonalizmu, jeśli chodzi o szybkość działania w przypadkach zachorowań na COVID.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *