Ukraińcy zdemolowali punkt pomocy dla uchodźców

Ukraińcy ZDEMOLOWALI punkt pomocy dla uchodźców w Bielsku-Białej!

przez | 29 kwietnia 2022

Ukraińcy zdemolowali punkt pomocy dla uchodźców

Działo się to w poniedziałek w punkcie zbiórek, który prowadzony jest przez Samorząd Studencki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Miał tam miejsce pewien incydent z udziałem uchodźców z Ukrainy. Zdemolowane zostały manekiny, ubrania zostały rozrzucone, doszło także do pewnych utarczek słownych. W związku z tymi wydarzeniami punkt zbiórek zamknięto do 4 maja.

– 25 kwietnia 2022 roku w punkcie zbiórki na ATH w Bielsku-Białej miał miejsce przykry incydent, w którym brali udział uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy. To miejsce zostało przygotowane tak, aby osoby z Ukrainy, które potrzebują pomocy, mogły poczuć się bardziej swobodnie oraz otrzymać jedzenie. Niestety już w trakcie pierwszego dnia doszło do bardzo niemiłych sytuacji – tak zakomunikował na Facebooku Nikodem Słowiński, którzy jest przewodniczącym samorządu studenckiego ATH.

Skrajne komentarze w związku z incydentem z udziałem uchodźców z Ukrainy

– W związku z zaistniałą sytuacją jest nam bardzo przykro, gdyż z tego powodu wielu wolontariuszy zrezygnowało z pomagania innym. Przychodzimy do punktu. Tutaj poświęcamy nasz wolny czas, często poświęcamy pracę lub studia, a w zamian spotyka się to z brakiem szacunku, roszczeniowym zachowaniem oraz wieloma pretensjami – dodał Nikodem Słowiński.

Nie wszyscy tacy są

Wielu Ukraińców dało wyraz swojego oburzenia w związku z tą sytuacją. – Niestety, ale niezwykle smutno jest czytać o podobnych sytuacjach, więc przepraszamy za to Was, Polaków, gdyż robicie naprawdę niesamowite rzeczy dla nas i wiele osób, które potrzebują pomocy, docenia Waszą pracę. Z tego względu przepraszam za takich Ukraińców. Jest mi przez to wstyd, gdyż również jestem Ukrainką. Jednak nie wszyscy tacy są. Wielu Ukraińców potrzebuje pomocy.

Źródło: bielsko.biala.pl

Wojciech Sumliński UJAWNIA „Ukraińcy mieli w Polsce ogrom domów publicznych!” Polska stroną wojny na Ukrainie?

https://wolnosc.tv/wojciech-sumlinski-ujawnia-ukraincy-mieli-w-polsce-ogrom-domow-publicznych-polska-strona-wojny-na-ukrainie-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.1 / 5. Liczba ocen. 55

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Artur

Jestem polakiem przykro to stwierdzić ale moi rodacy są tępi i głupi ,a wielu z nich ma to w d…e !!! Nawet w pracy było im źle za plecami się skarżyli . Ale gdy padła propozycja aby wszyscy wspólnie przedstawili, wyjaśnili jakie jest nasze stanowisko i postawili jasne warunki współpracy z szefem . To wtedy wielu zaczęło się wyłamywać ! To jest nasza rzeczywistość . A ci, którzy uzurpują sobie władze nad nami wykorzystują to przeciw nam . Nigdy nie byliśmy solidarni !!! I nie Będziemy !? Jest WIELKA Potrzeba aby to zmienić. W inny sposób nie pozbędziemy się tych co zajmują Gmach Sejmu . Nie Możemy Dać się wciągnąć w tą nie naszą Wojnę!!!

marja

wypad!
brac przyklad chocby z Wegier!
nie mowiac o 'solidranej’ unji!
Polexit!

Artur

Wojna To ustawka dla tępych ludzi szklany bóg cały czas szerzy de informacje jak przez ostanie dwa lata. Zmienili plansze do gry na wojenną. Przykre 6ludzie przestali myśleć nie ma już prawdy tu chodzi o strach to ma spowodować, że ludzie ze strachu wszystko przyjmą i oddadzą wdzystko w imię iluzorycznej wolności. Przykre to , ale już nic z tym nie zrobimy za mało nas jedynie możemy tworzyć równolegle Państwo z ludźmi którzy używają mózgów . Reszta idzie na rzeź z uśmiechem na twarzy tak otumanili stado bezmyślne.

Jan

Beee🐏🐑🐏🐑🐏💉💉☠️☠️☠️ Teraz gorsza zaraz ukrobandera!

bodek

i tak bedzie coraz czesciej

Florian

…i będzie coraz gorzej i ostrzej.

Jola

👍👍²w