Ukraińscy ekstremiści w Polsce

Ukraińscy EKSTREMIŚCI w Polsce?! Władza BAGATELIZUJE zagrożenie? Ekspert UJAWNIA szokujące fakty! [WIDEO]

przez | 13 maja 2022

Ukraińscy ekstremiści w Polsce

– Na to wygląda, że są aktywiści, którzy mocno zaangażowani politycznie próbują jak najbardziej wciągnąć Polskę w wojnę ukraińsko-rosyjską wszelkimi możliwymi sposobami. To się odbywa kosztem naszego państwa oraz naszego społeczeństwa. Ten atak na ambasadora – jakkolwiek by nie był, w pewnym sensie, zrozumiały – na który patrzymy pod kątem emocji, to można zrozumieć emocje ludzi, którzy stracili swój majątek oraz musieli uciekać, niemniej jednak nie mamy do czynienia ze zwykłymi ludźmi w związku z tym, co się stało w ich kraju, lecz mamy do czynienia z aktywistami, którzy zrobili to, co zrobili kosztem naszego państwa – odpowiada na pytanie o to, czy mamy w Polsce grupę ukraińskich ekstremistów politolog dr Marek Tucholski.

Prawo międzynarodowe w Polsce

– Taki atak na ambasadora jest złamaniem konwencji wiedeńskiej. To jest policzek w twarz dla Polski jako kraju poważnego, jako kraju, w którym szanuje się cywilizowane zasady prawa międzynarodowego. W związku z tym Polska wygląda na arenie międzynarodowej jak kraj, w którym można pobić się lub zaatakować dyplomatę i nic się w związku z tym nie dzieje – dodaje politolog.

Źródło: wRealu24 (BanBye)

Grzegorz Braun: Nie będziemy popierać projektów UkrainiecULTRAPLUS! Ile to będzie kosztowało?

https://wolnosc.tv/grzegorz-braun-nie-bedziemy-popierac-projektow-ukrainiecultraplus-ile-to-bedzie-kosztowalo-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 111

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mam

„aktywiści” czy bandyci ? to są „zrozumiałe emocje” ?nie chce się słuchać takich ……xxx

Artamator

Chodzi o kolejny rozbior Polski tak przeprowadzony aby nikt nie kiwnal palcem w bucie w naszej obronie choćby nas palono żywcem w medialnych pokazach. Tym razem wykorzystana zostanie dzicz ze wschodu…

Andrzej

Pan Duda właśnie otacza się takimi ludźmi,wojskami ,których często odwiedzał podczas ich świąt i wykrzykiwał słynne odezwanie band upa -chwała Ukrainie!!!jego wybór na prezydenta Polski to największa pomyłka naszego społeczeństwa i wstyd wobec narodu.

bodek

gosc ma racje