Wojciech Cejrowski o wychowaniu dzieci

Wojciech Cejrowski: Nie ma możliwości wychowania niesfornego chłopca na porządnego kawalera bez kar cielesnych [WIDEO]

przez | 10 września 2021

Czy Wojciech Cejrowski jest zwolennikiem kar cielesnych? Cejrowski mówi jak jest o wychowaniu młodych osób. Nie wszyscy są jednak zwolennikami kar cielesnych, szczególnie kiedy chodzi o dzieci. Takich słów Cejrowski udzielił w wywiadzie wiele lat temu. Wojciech Cejrowski tłumaczy zaistniałą sytuację. Wychowanie dzieci to ważny temat i musimy podejmować odpowiedzialne decyzje. Pożytek z tej wypowiedzi zrobiły media. Wynikła z tego niezła afera.

Wojciech Cejrowski od zawsze słynął z konkretnych i zdecydowanych wypowiedzi. Według Cejrowskiego instytucja Rzecznika Praw Dziecka jest zbędna. Od wychowania dzieci są rodzice, a kiedy dziecku dzieje się krzywda, wtedy do akcji powinna wkroczyć prokuratura. Mamy do czynienia z pewnym paradoksem oraz niezrozumieniem sytuacji. Cejrowski nie jest zwolennikiem, wbrew pozorom, cielesnego karania dzieci.

W Polsce rozgorzała dyskusja na temat wychowywania dzieci. Tutaj najważniejsze jest to, jak rodzice chcą wychowywać swoje dzieci. Państwo nie powinno się wtrącać w ten aspekt życia, gdyż dziecko nie jest własnością państwa i nie może być niewolnikiem. Rodzice muszą wiedzieć, co dla dziecka w danym momencie jest najważniejsze oraz jak powinni oni wychowywać swoje dzieci.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments