Cejrowski o prezydencie Dudzie

Wojciech Cejrowski: Prezydent Andrzej Duda nie ma władzy, a oni będą chcieli nas ZA$ZCZEPIĆ [WIDEO]

przez | 3 września 2021

Wojciech Cejrowski, znany podróżnik, publicysta oraz komentator polityczny mówi jak jest o prezydencie Andrzeju Dudzie, polityce w Polsce oraz programowi przymusowych szczepień. Cejrowski wprost ocenia prezydenturę Andrzeja Dudy i stwierdza, że nie ma on nic do powiedzenia w Polsce, gdyż nie ma on w praktyce żadnej władzy. To już jest druga kadencja Dudy i niedługo prezydent Polski nie będzie mieć żadnego realnego wpływu na to, co ma dziać się w Polsce.

Cejrowski wypowiada się także na temat szczepień oraz Covid-19. Czy mamy do czynienia z zaplanowaną plandemią koronawirusa? Szczepienia w Polsce i nie tylko to jeden wielki skandal. Mamy do czynienia z niesamowitym bezprawiem, jakie serwuje nam rząd Polski. A parlamencie nikt nie zadaje pytania, dlaczego z budżetu państwa wydajemy pieniądze na promowanie szczepionek prywatnych firm. Gdzie tu logika? Jeżeli szczepionki nie przynoszą oczekiwanych efektów, to dlaczego ma być przymus szczepień?

Wojciech Cejrowski komentuje także sytuację w Chinach, odnośnie emisji CO2. Oni nie muszą się nikogo bać, gdyż żadne mocarstwo, nawet takie jak Stany Zjednoczone, muszą liczyć się z Chinami.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 28

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
myslezetaktrzeba

Peter Daszak 2015 . cytat
”Musimy zwiększyć publiczne zrozumienie potrzeby stosowania medycznych sirodków zaradczychtakich jak powszechny program szczepień na koronawirusa , kluczową siłą napendową są media a gospodarka szybko podda się indoktrynacji. Musimy wykorzystać ten szum medialny i uzyskać przewagę , by przejśc do rzeczywistych problemów. Inwestorzy pojawią się ,gdy zobaczą mozliwośc zysku na końcu procesu.”

zródło https://odysee.com/@EfektSetnejMaply:4/DavidMartin_PL:f

Polak

Rząd Polski i innych krajów świata dały dupy i pozwoliły interesom firm farmaceutycznych żeby zaszczepić jakąś truciznę ludziom całego świata. To jest eksperyment na skalę światową. Jak rząd danego kraju może coś takiego zaakceptować? Chyba że zostali przekupieni wielką kasą. Na to wygląda.